Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kamionozó pár? Tapasztalatok,...

Kamionozó pár? Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés

Nemsoká' 22 éves nő vagyok, és még mindig ott tartok,hogy fogalmam sincs mit csináljak az életemmel. Mármint tudom,hogy a legfontosabb,hogy boldog családom legyen a párommal, de a megélhetéssel kapcsolatban még mindig agyalok.

Nemsokára végzek az egyetemen, amire annó szüleim nyomására mentem, nem akarok abban dolgozni,de értelme se lenne mert nevetségesek a fizetések(pedagógia).

Mellette egy boltban dolgozok minimálbérért. Nem részletezem miért nem jó ez így. Párom kamionsofőr, mármint két évig azt csinálta, jelenleg csak gépeket szállít az országban szóval minden nap itthon van.


A környéken kb két házaspár járja az Uniót kamionnal. Úgy tűnik jól elvannak habár nem vagyunk olyan viszonyban,hogy részletesebb vélekényt kérjünk tőlük,látásból ismerjük őket.


Arra gondoltam, hátha van az oldalon olyan személy/ek akik jártasak a témában, esetleg tapasztalatból vagy barát/barátnő mesélt nekik valamit erről a szakmáról?

Én megpróbálnám, motivált vagyok, a párom elmondása szerint félt és nem kis melónak tartja. Ezzel tisztában vagyok, de az is biztos,hogy jelenlegi helyzetben maradva házunk sose lesz. Azzal viszont két-három évig gyűjthetnénk, nem csinálnánk kiégésig. Inkább jobb a gyári meló valahol kint?

Nagyon várom a válaszokat! :)


2019. ápr. 10. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Én egy 45 éves faszi vagyok, megvan az összes jogsim, jópárszor mentem párban emberkékkel kamionnal, de együtt élni valakivel egy fülkében egy darabig....szagolni a szagait, egymás fölött aludni, meg a stressz....lehet, jobb inkább egy gyári meló külföldön, az biztonságosabb, nálam már para volt sokszor ez a vezetgetés, rengeteg horrort láttam, hallottam. Persze van, aki 30 évig nem okozott balesetet, de ma ma van, mindenki kap jogsit, hülyegyerekek száguldoznak több 100 lóerős autókkal felelőtlenül, hát nem tudom.

Lánykánt sem nehéz kamionozni, ha vén trotylik tudják csinálni, akkor csajok pláne.

Mondjuk azt nem tudom, amikor agyatlan kanegerekkel találkoznál egy kamionparkolóban, akkor mi lenne..

2019. ápr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
600 ezer ft a jogsi. Ismerek házaspárokat akik együtt mennek. Van aki jól bírja van aki nem. Ez ember függő .
2019. ápr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!