Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan munkahely, munka...

Van olyan munkahely, munka típus, ahova heti 3 napot elég bejárni? Ilyet keresnék, de milyen kulcsszóval keressem.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 11. 07:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyéni vállalkozás, így keresd. Én például fodrász vagyok.
2019. ápr. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Egyéni vállalkozó, szerintem is így keresd. Én grafikus vagyok…


(Mondjuk ezen nem akarok dolgozni de gazdag lenni szindróma sajnos nem valósítható meg az egyéni vállalkozásban ugyanis hogy menjen a saját dolgod baromi sokat kell dolgoznod érte ahhoz képest mikor másnak dolgozol ami már ki van építve és csak csinálod. Az első pár évben a sokévi átlagnál is többet kell dolgoznod.)


Van álmodozni lehet, pihenni majd a halálban fogunk. Itt melózni kell gyerekek vagy piálni és keseregni milyen szar az élet...

2019. ápr. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Részmunkaidő címszó alatt is keresheted.
2019. ápr. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
SSC-ben, ha van home office, akkor elég lehet heti 3 napot bejárni, kettőt mg otthonról dolgozni. Én se megyek be minden nap az irodába.
2019. ápr. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szaktanár szakgimikben. Nem a közismereti hanem az igazi pl gradikus, keramikus. Mi a végzettséged?
2019. ápr. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*grafikus. Ill. A háziorvos. Azok váltásban nyomják heti 15h kötelező rendeléssel.
2019. ápr. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetemi tanár.
2019. ápr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!