Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Mennyire nehéz bejutni a büntetés végrehajtáshoz? Nehéz át menni az alkalmasságin?

Katona voltam előtte és most érdekel a BV. Valaki tudna mesélni kicsit a fent említett dolgokról?

Keress kérdéseket hasonló témában: büntetés-végrehajtás

ápr. 12. 22:47  Privát üzenet  

A válaszok
Állítólag nehezebb minta a katonaságnál, de ettől nem szabad meg ijedni,próbáld meg biztos vagyok benne hogy sikerülni fog, hajrá :-)

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 12. 23:09 Privát üzenet
Nem nem nehéz... a fizikai része is könnyű pedig én dohányzom is. A pszihó része összetettebb, sok tesztet kell kitölteni. Mi hárman voltunk, mind a hármunknak sikerült. Szóval ez se nehéz. Az egészsègügyi pedig csak papírok beszerzéséről szól... kicsit idő igényes. De nem nehéz! Menj be nyugodtan tájékozódni!

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 1. 17:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm! 2. Kommentelő nem tudnál pár dolgot írni arról, hogy milyen hely? Mik a tapasztalataid?

# 3/3Időpont máj. 2. 11:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tartalmazzon egy motivációs levél a büntetés-végrehajtáshoz?
Hogyan lehet be kerülni a büntetés végrehajtáshoz?
Nemzeti Közszolgálati Egyetemen büntetés végrehajtáshoz csak úgy lehet jelentkezni ha már hivatásos BV-s vagyok?
Hajdú Bihar megye környékén hol tanulhatnék a Büntetés Végrehajtáshoz?
Motivációs levél írásában kérnék ötleteket! Büntetés-végrehajtáshoz jelentkeztem és pszichológia teszt alatt kell megírni. Miket írjak? Ötleteket megköszönném!
Büntetés végrehajtáshoz jelentkezem és nincs meg minden tantárgyból az érettségim matekból pótérettségim lesz így felvesznek?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!