Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A napi 4 óra ingázás sok egy...

A napi 4 óra ingázás sok egy kisgyermekes anyának? A gyermekem nem járhat ovodába, egyéb okok miatt.

Figyelt kérdés

Oda 2 orat utazok, vissza is 2 orat.

Ebben benne van 4000 lepesnyi gyaloglas videken, vonatozas, villamos es buszozas Budapesten.

En nagyon nem birom, belerokkanok, faj a derekam a hatam a kenyelmetlen vonaton stb. Amig nem voltam anya, viszonylag jol birtam. Egy az, hogy 30 km-el kozelebb laktunk mint most. A masik az, hogy ahogy Gyes utan visszatertem, szakvizsga es elokepzettseg nelkul a nyakamba varrtak egy teljesen uj munkaterulet ellatasat. (Szellemi foglalkoztatas)


2019. ápr. 14. 06:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg.

Én volt, hogy napi 3,5 óràt utaztam, nem is fővàros vagy környéke, hanem a Màtra.

A lànyom alig làttam, szóvà tette, szomorú volt.

Màsnap leszàmoltam.

2019. ápr. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Pontosan a lanyom is szova tette. Anya, mindig elmesz.

Tegnap elugrottam 1 orara, lanyom szomoruan megkerdezte, anya de ugye visszajossz?

Egyaltalan nem volt jo ezt hallani.

2019. ápr. 14. 07:10
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok! Én biztos keresnék más munkahelyet. Vagy egyezkednék a céggel, hogy heti pár napot home officeban legyek, esetleg hogy az utazás közben is tudjak dolgozni (emailezni, Excelt használni lehet a vonaton is) és számolják bele a munkaidőbe.

Gyakorlatilag nem vagy otthon egész nap, mondjuk reggel 7-től este 7-ig, nem jut időd a gyerekre, férjedre, háztartásra.

A kicsire ki vigyáz ilyen hosszan?

2019. ápr. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

Àtérzem.

Azóta soha többet, hogy alig làssam.

Közelebb nincs munka?

Tudod mi az érdekes?

Buszon ülök, megyek a Màtràba dolgozni, de màr csak Màtrafüredig. :)

Lànyom átment apjàhoz, majd este hozza vissza, pàrom is dolgozik ma.

2019. ápr. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Tudjatok az az erdekes, hogy kervenyeztem a tavmunkat, meg is kaptam a munkaltato jogkor gyakorlotol az engedelyt. Vartam a szamitogepemre heteken at, vegul felhivtam a kisfonokot es berendelt dolgozni azzal a trukkel, hogy gyakoroljam be a valtozasokat es megkapom a tavmunka jogosultsagot.

Bementem, es akkor jott a hidegzuhany, hogy ramsoztak egy olyan temakort, amihez szakvizsga kellene. Anyukam szerint enyhe jelzes, hogy mondjak fel.

Kislanyom megsinyli nagyon ezt az idoszakot. Fejlesztesekre, tornara kellene vinnem, de reggel 6tol este 7ig Pesten vagyok.

Lanyomra ki vigyaz?

Ide oda "dobalom"

Egyszer anyosnal alszik 4 napot, maskor anyukamnal 4 napot.

Mindenkinek kitartast kivanok, aki hasonlo helyzetben van, mint en.

2019. ápr. 14. 07:23
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Napi 4 óra bejárás szerintem is rengeteg, még ha nincs gyerek, akkor is. Barátnőm csinálja, neki már nagyok, huszonévesek a gyerekei. Dunántúli városból Bp-re vonattal, és Pesten még metrózik. Tetejébe meg sem fizetik különösebben, ennyiért találna 40 km-en belül is valahol (pénzügyi ügyintéző).
2019. ápr. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Napi 4 ora rengeteg, gyerek nelkul is.
2019. ápr. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
En helyedben a gyerekedre koncentralnek és keresnek kozelebbi munkahelyet!
2019. ápr. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ugy lesz! Sokaig tepelodtem, de most mar eldontottem. Koszonom a valaszokat!
2019. ápr. 14. 08:32
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Iszonyat sok!

Egy kisgyermekes anyának max. 4 órát kellene dolgozni, neeem utazni!

2019. ápr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!