Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyen utálatosak az...

Miért ilyen utálatosak az emberek, hogy betegen is dolgoztatnak? Többi lenn

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Rákos sejteket találtak nálam, amivel műteni fognak. Tudja a főnök is és a kollégák is, mégis 2 ember, néha 3 munkáját kell csinálnom. Orvos felhivta a figyelmet, hogy a stressz még ront a helyzeten, de így mit tegyek? :( ja és még szerintem olyan idős se vagyok.


31/N


2019. ápr. 14. 07:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Orvos miért nem ír ki betegállományba?
2019. ápr. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%

Én is ezt akartam kérdezni, ilyenkor nem vesznek fel táppénzre?

Remélhetőleg még időben elcsípték nálad a dolgot, gyors felépülést kívánok.

2019. ápr. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mert ez "csak" méhnyakrák és remélhetőleg időben ellett csipve és segít a műtét,meg otthon elhagynám magam úgy gondolja :( Azt mondták a stresz még ront a hegylyzeten,de így,hogy ne stresszeljek,amikor félek is és még a munkahelyemen is ez van. :( Ha meg otthagyom,hogy lesz pénzem? mindenen stresszelek már :/
2019. ápr. 14. 07:38
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

Általában az embereket nem érdekli más gondja :( Beszéld meg az orvosoddal, hogy mivel nem tudod csökkenteni a stresszt a munkádban, addig írjon ki.

Ha nem ír ki menj el másik orvoshoz.

2019. ápr. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Neked semmi mást nem lenne szabad csinálni, mint nagyokat sétálni a jó levegőn, kirándulni, jógázni, úszni, relaxálni. Válts orvost, és hagyd ott a munkahelyet, csak a gyógyulásra koncentrálj!
2019. ápr. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

1. Gyógyulást kívánok neked!


2. Gondolkodtál életmódváltáson? Kellene...


3. A fejedben is felül kellene vizsgálni ezt-azt: normál estetben sem dolgozunk 2-3 ember helyett, nemhogy bajunk esetén. Te ki tudsz állni magadért?


4. Érdemes vmelyik kutatásokkal alátámasztott stresszmenedzsment módszert elsajátítanod és gyakorolnod.

Vannak hozzáférhetők.


5. Érdemes kialakítani olyan támogató környezetet és érzelmi hátországot, amelyik segít átvészelni e nem könnyű időket.


6. Nem fogod megúszni ezt a helyzetet az szempontjaid újratervezése nélkül. Tessék a meggyógyulást első helyre tenni.


Kitartást, gondolunk rád!

2019. ápr. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Estádio de Felchút ***** válasza:

Azért, mert mindenkinek megvan a maga keresztje. Ez nem utálatosság kérdése.

Kívánom, hogy mielőbb túllegyél ezen, és teljesen felépülj.

2019. ápr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Figyelj vàlts orvost. Ez nem normàlis!!!!
2019. ápr. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
9%

Dolgozol, 100% fizetést kapsz, azt a munkát várják el. Pont.

Ha te nem érzed magad 100%-osnak akkor betegállomány, rokkantosítás stb stb.


Üdv a valóságban.

2019. ápr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mert ez "csak" méhnyakrák


Ismerek valakit, akit begsire kiírtak vele. Szerintem irasd ki magad, mert tényleg nem tesz jót ez a stressz.

2019. ápr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!