Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek h ne háborogjanak?...

Mit tegyek h ne háborogjanak? Kb olyasmi a helyzetem, mint amikor a postason verik le ha rossz hirt hoz

Figyelt kérdés

Pénzugyi jelentéseket, ellenorzeseket keszitek.


Folyamatosan en kapom a pofonokat ha vmi nem stimmel.


Pl kimutatast kell keszitenem mindenkinek milyen dokumentumok hianyoznak. A legtobbenszo nelkul (ami a normalis lenne)tudomasul veszik, beszerzik megkuldik, ha nem tudja sebaj, majd jovoheten, nem elethalal sürgos, hetente kell csinalnom amugy is azaz a legnagyobb problema

max annyi lenne belole hogy jpvoheten is szerepelni fog a listan hogyhianyzik.


De egyik osztalyvezeto olyan véresen komolyan veszi hogy neki all veszekedni ezen de mèg a vezetoseget is bevonja tiszta idegbeteg hogy pl az egyik doksit mar pedig leadta a tobbi y doksi is megvan odaadta z-nek, stb


A vezetoseg elott kenyszerultem hát közölni vele hogy a kimutatás az nem ellene iranyul az nem egy szamonkeres vagy lecseszes hanem csak egy kimutatas. Es az indokok, amit korabban leadott az hibas nem fogadhatom be es korabban beszeltunk is errol h javirja es nem tette, amit meg y-nak lead az nincs nalam ergo a kimutatasban attol még hiany marad.

Olyan odegesito hogy idegbeteg!mas vezetok meg csak szo nelkul megkuldik amit tudnak es helo.


Vagy.

Jelzem a fonoknek hogy x y z cégnek tartozasa van, a hataridok miatt jobb lenne mar ma utalni, (en utalok amugy de engedely kell hozza), erre o is ahelyett hogy natur tudomasul venné, neki all haborogni vitatkozni velem hogy azt már pl multheten kifizettuk, vagy miert nem lett eddig utalva, mire megint indokolgatnom kell hogy téved, egyaltalan nincs kifizetve, vagy csak most ért ide a szamla azert nem lett eddig kifizetve stb. Mi a francnak háborog ő is?? Miert nem lehet szimplan erzelmek nelkul tudomasul venni ami van es jonapot?


Ezek rendszeresek. Már utalok jelenteni. Pedig ez a feladatom mert mindenki joforman szemelyes tamadasnak veszi! Persze vannak hal eg vezetok akik nem köritenek köré semmit hanem szo nelkul adnak utalashoz engedelyt vagy max annyit kernek hogy biztos ami biztos egyeztessek még a követelő ceggel hogy biztos tartozunk e pl most megkuldott 2018-as szamlaval vagy miert csak most kuldtek tavalyi szamlat. Ezt már szeretem!nem idegbeteg állat, racionalisan gondolkodik, ker, egyeztet, nem háborogva gyanuaitvakerdezi mint a fonokom hogy miert nincs még kifizetve???mar utalva lett!!! Kozben nemett utalva es most jött a szamla. Miert rajtam veri le?


Már utalok a fonoknek jelenteni legtobb esetben ki is hagyom es csak a cégekkel egyeztetek amirol csak lehet, csak ha muszaj surgos akkor irok csak neki amikre Rendszeresen fel van haborodva!!


A hianyzo doksikrol a kimutatast viszont koteles vagyok az idegbeteg osztalyvezetonek is kuldeni :(tegyek mellé smilekat vagy mit csinaljak hogy ne legyen idegbeteg attol hogy doksikat kérek be?


2019. ápr. 14. 07:35
1 2
 1/16 anonymousreview60 ***** válasza:
Egyérteműen nem te vagy a hibás. A hiba őbenne van. Vagy egy nemmunkahelyi baját veri le rajtad vagy valamiért nemtudja ezeket az adminisztratív dolgokat teljesíteni, és a kimutatást számonkérésnek veszi. Mert tkp. az.
2019. ápr. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

A kimutatas nem szamonkeres, mert folyamatosan erkeznek a doksik, mondhatni egy pillanatnyi helyzetet tukroz mindig. Szoval mindig lesznek hianyzo doksik mivel mindig jovohelyzetet mutatok ki azaz hogy MÉG miket várok.

Hozzajuk kesobb erkeznek be, ha megkapom, a kövi kimutatasban már az ujabb jovoben varhato doksikat kérem be.


Ezert is kell hetente csinalni mert ez folyamatosan változo dolog.


A doksik folyamatosan erkeznek, a kimutatas folyamatosan frissul, ami hianyzik sebaj, az akkor jovohéten erkezik be.

2019. ápr. 14. 08:10
 3/16 A kérdező kommentje:

Igazabol azt szeretném megoldani hogy ne háborogjanak. Nem hianyzik a nyakamba az ideg, csak azert mert hianyzik vmi ami normalis, bekerem megkuldik. Miert nem lehet ezt gépi uzemmodban csinalni?


Pl Ha tőlem kérnek szamlat (szamlazok is amugy), nem kezdek el idegbetegeskedni, hanem kiallitom megkuldom alairas es viszlat.

2019. ápr. 14. 08:14
 4/16 anonymousreview60 ***** válasza:

"A kimutatas nem szamonkeres" Gondolod te, de tkp. azt jelenti, hogy:

Te: Ezt kell leadnod. (Mikorra? Az más kérdés.)

Ők: De még ezt a 20-at meg sem kaptam feldolgozásra, azt án már leadandóként szerepel? (Különben miért lenne róla kimutatás minden héten)


"mert folyamatosan erkeznek a doksik, mondhatni egy pillanatnyi helyzetet tukroz mindig. Szoval mindig lesznek hianyzo doksik mivel mindig jovohelyzetet mutatok ki azaz hogy MÉG miket várok." Ez a baj. Érdemes csak azt kilistázni nekik, amit MÁR át kell adniuk, mert le van zárva stb.

2019. ápr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonymousreview60 ***** válasza:
Hivatalban dolgozok, és ott sosem kérik leadni a még nyitott ügyek anyagait, csak a lezártakat. Korábban az ügyek nyitva voltak akár 5 évig is az engedélykérelemtől kezdve az engedély kiadásán át az utolsó kötelezés visszaigazolásáig. Azóta most 2 évente le kell zárni az ügyeket és újat nyitni ha kell.
2019. ápr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Egyszerű, e-mail-ben kell kommunikálni.

Amikor valaki nekedtámad ilyennel, akkor azt kell reagálni, (nyugodt hangnemben), hogy az elküldött dokumentumot nem tudtam befogadni és leírtam e-mail-ben, hogy miért, milyen javításokat várok. Valószínűleg elsiklottál felette, a megbeszélés után átküldöm újra.

Ennyi.

2019. ápr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Minden bizonyithato. Igen. Minden bekérésnek valasznak nyoma van, annak is hogy javitast igert.


Es nekem ki kell mutatni hogy mikhez milyen dokumentumokat varok, miket kell beszerezniuk vagy alairatniuk.

Nekem jovobeli képet kell kimutatni, a korabbqn elmaradt doksik mellett.


Bakker! Nezd ugy mint egy receptet! Rajta all hogy kell liszt meg tojas akkor is ha a suto elott allsz. Lemesz es megveszed ha nincs otthon. Ennyi es nem több a kimutatásom!

2019. ápr. 14. 14:55
 8/16 A kérdező kommentje:

De lehet ehhez kulon intelligencia kell felfogni?


Ha tolem kérnek valamit, akár infot pl mennyi a fizetendő iparuzesi ado, kamarai tagdijelmaradas vagy barmi, nem kezdek el azon agonizalni hogy de de hát hát en màr azt megkuldtem, hanem megmondom natur hogy x ft ekkor akkor mar befizettuk vagy engedelyeztetes alatt van vagy most kérek le infot. Mi a francnak haborog más ha kell vmi?

2019. ápr. 14. 15:04
 9/16 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászólásodra pedig a válasz:

Azért háborog rajta, mert ez adminisztrációs feladat, egy vezetőnek ennél sokkal fontosabb, és teljesen más jellegű feladatai vannak, és nem akar, nincs ideje mikromenedzselni

2019. ápr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

A vezetők kell hogy leadják nekem.

Köteles vagyok kimutatni hogy mi hianyzik. Tulajdonkeppen a munkajukat segitem azzal hogy ne neki kelljen azon agyalnia hogy mi nincs alairva melyik ugyfel mit nem adott le, hanem megkapja listaszerűen.

Innen ez kell onnan az amonnan amaz.

A kezük alá dolgozom.

2019. ápr. 14. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!