Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a fontos nektek egy munkàba...

Mi a fontos nektek egy munkàban munkahelyben?

Figyelt kérdés
Èn szeretnèk egy olyan munkàt, amit szeretek csinàlni, és nem stresszes, de nekem nem is unalmas és egy olyan munkahelyet, ahova öröm bemenni dolgozni. Nektek mi a fontos egy munkàban ès egy munkahelyen? Megtalàltàtok, amit akartatok?
2019. ápr. 14. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Hasonló véleménnyel vagyok a munkával kapcsolatban. Még keresnem kell, sok stressz, mások fúrása elveszi az ember kedvét az egésztől...
2019. ápr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Megtaláltam.

A megfelelő munkakörülmények mindenképpen. Nálunk nagy hangsúly van a tisztaságon, sterilitáson, amelyet én is szem előtt tartok, márcsak a magam egészsége miatt is.

Nagy műszerarzenál, rugalmasság anyaghasználatban. Nem szeretem, ha megmondják mivel dolgozhatok, amivel egy pillanatig is az az érzésem támadhat, hogy a munka minőségére mehet, ha nem válogathatok.

Versenyképes végzettség, amivel lényegében én vagyok alkupozícióban, én mondom meg, mennyi a bérigényem, és ha bármi nem tetszik, bármikor elmehetek máshová.

Van stressz a munkámban, de szerintem egy munka minél jobban fizet, annál nagyobb a felelősség és így a stressz. Szerencsére van hol levezetnem (sport), nem megy az egészségem rovására.

2019. ápr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Italhák a fizut minden hónapban, ez a fontos nekem - a többi nem izgat.
2019. ápr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Ahova nem kell gyomor ideggel menni. Nem kell hogy nagy barátságok legyenek,de mindenki tisztelje egymást me legyen fagyos a hangulat.
2019. ápr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Megfelelő munkakörülmények, ne káromkodjanak folyton akik körülöttem dolgoznak, lehessen viccelődni, van "kérlek, köszönöm", ha beteg valaki, akkor emberi hozzáállás, normális fizetés.
2019. ápr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Ugyanaz, amit te írsz. Szerencsére össze is jött a dolog. Az persze túlzás, hogy öröm bemenni, hiszen az ember csak fáradt néha, meg hiányolja a szabadidőt. De tény, hogy nem akarnék máshová menni, és mást csinálni.
2019. ápr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Számomra fontos egy munkahelyen, hogy jó legyen a légkör, senki nem szereti negatív emberek közt eltölteni a munkaidejét. Jó dolog, ha rugalmasak a felettesek, attól nem leszek jobb munkaerő, ha stopperrel mérik, hogy ma is 10 percet késtem. Számomra sokat számít még az is, hogy "a csapat" részese legyek, kollégaként kezeljenek.


A fentiek fényében szerencsésnek érzem magam. A főnököm egy nagyon jó barátom is egyben (és nem azért barátom, mert a főnököm), mindent meg tudok vele beszélni. Nem szoktak a különböző szerepek feszültséget okozni, munkaidőben kolléga vagyok, azon túl barát. Munkaidőben akkor megyek wcre, ebédelni, kávézni, amikor csak szeretnék, senki nem mér stopperrel. Ha adott nap minden munkát elvégeztem, nem kell még 2 órát ott ülnöm, hogy "kitöltsem a munkaidőm". A feletteseim úgyis tudják, hogy így is leadok mindent határidőre, máskor ha kell, szívesen bent maradok estig, vagy megoldom otthon home office-ban. (Szerintem amúgy ennek kéne lennie normálisnak munkáltatói részről, máshol finoman szólva nem ezt tapasztaltam.) Olyan munkát végzek, amit szeretek csinálni, a meló mellett tanulom is a szakmát okj-n, mindig jön valami kihívás, amivel korábban még nem volt dolgom. Gyakran fordulnak hozzám a felettesek, kikérik a véleményemet szakmai kérdésekben.


Cons: A fizum kevés, és a jelenlegi helyemen aligha várható ebben pozitív változás, ezért is lesz egyszer muszáj váltanom. :/ Illetve a szakmai kihívás sem olyan léptékű már, mint volt pár éve, kicsit belekényelmesedtem.

2019. ápr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1: fizetés = legyen mit enni és hol lakni

2: alkotói munka

3: mozgás

2019. ápr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jelenleg az, hogy ne csináljak nagy problémát. Nem találtam meg még azt, amit szeretnék.
2019. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%

Amiket fent írsz, plusz 200k nettó minimum.

Megtaláltam. :)

2019. ápr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!