Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi ido volt a legrovidebb...

Mennyi ido volt a legrovidebb amit egy munkahelyen toltottetek es miert mondtatok fel?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 14. 17:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%

5 hónap.

Talàltam egy jobb lehetősèget.


25/F

2019. ápr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
51%

Nem egész 3 hónap.

Mert ha ott maradok beteg leszek, neves multi, ráadasul élelmiszergyár. Mégis akkora mocsok volt az irodában, hogy csak amíg muszáj volt, addig dolgoztam ott.

Ahol interjún voltam ott csilivili volt minden, úgy volt ott kell majd dolgoznom. De sajnos másik telephelyre kerültem.

2019. ápr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
2 nap. Szar DOS-os könyvelőprogramban dolgoztak, nem bírtam cérnával.
2019. ápr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%

1 nap

Diákként, gyárban.

Hosszú lesz...


A dolog úgy kezdődött hogy rosszul magyarázta el az ember hogy melyik ajtón kell menni (az a tipikus 200 méterrel arrébb lévő ajtócsoportra rámutat hogy ott kell bemenni) Természetesen nem jó ajtón mentem be...

Na akkor ott a recepciós lányokat kérdeztem hogy hol kell a diákoknak bemenni, ott lefagyás, addig eljutottak hogy biztos hogy nem itt. aztán nagynehezen kitalálták hogy hova, ok, munkaruhába öltöztem, megtaláltam a műszakváltó csoportot, onnantól már viszonylag sinen voltam, na akkor jött a következő pofára esés mikor beértünk az üzemrészre...

Tudjátok van a börtönös filmekben a jelenet mikor hozzák a friss húst, kb ez, hőbörgtek mint az ősemberek hogy itt a friss hús, éppen csak kerítés nem volt amit rángathatnak. Olyan 1 bites húgyagyú barbárok dolgoznak ott hogy beszarás... A munka alapvetően élhető volt, nem volt különösképp megerőltető. Dobozolás, szalagozás, cimkézés, mosás, bárki megtudja csinálni.

Aztán előkerölt a rabszolgahajcsár (papíron gondolom műszak vagy részlegvezetőnek hívatta magát) hát még az is... Konkrétan épp dumált az egyik alkalmazottal valamiről én kb 2 másodpercre felnéztem rá, kapásból full flegmán emelt hangnemben: "Halaggyá' a cimkézéssel!" kifelemenet még belekötött egy-két emberbe aztám mint aki jólvégezte dolgát visszament az irodájába kávézni vagy a fäsz tudja hova/mit csinálni... Aztán műszak végén jött a váltás az is hogy cserélt le:

ő: "tevagy ezen a részen?"

én: "igen"

ő: "mostmán nem itt a műszakváltás eredhetsz haza"


ok


Gyakorlatilag úgy leíram a gyárban dolgozást, hogy ha már minden elúszott és csak gyárban dolgozhatok akkor inkább a kötél.

2019. ápr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősömnek egy nap sem :D

Millio ismerose van, amolyan extrovert ember de mindig a bulik, seftelesekbol élt, elege lett abbol hogy szinte soha nincs penze, nincs lakbérre sem, egy vezető felvette a cégéhez dolgozni de be is jelentették, vmi fizikai munkara.

Eljott a nap amikor kezdeni kell. Erre kitalálta hogy nem megy be mert kajára sincs pénze, es nem akar a munkahelyen összeesni. Ment inkabb seftelni tovabb. (Feketén üzletelni)Aztan meg is kuldték a kilépő papirjait. Amugy valahol erthető. En is dolgoztam mar éhen, lehet en sem vállalnam be többet.


Nekem a legrövidebb egy probanapos melom volt. Fehérnemű üzletbe kerestek eladot. Es a munkakörulmények: öltözőfülkében szabad csak enni(sztem megalázo, égő), egesznap joformán semmit nem csinálsz az idő ólomlábakon jár, nincs szünet hogy kimehess, tilos leülni, ha nem jössz ki a kollegaval, neked annyi, a munkaügyiben mindig magyarázkodnom kellett hogy ilyen olyan amolyan vefzettseggel nyelvtudassal miert nem találok en munkat.

Amikor jeleztem hogy mert normalis allasok protekcioval mukodnek es az nekem nincs, a munkaügyis erdekes modon megsértődött. Valszeg őt is csak betették akkor oda ahol ül.

2019. ápr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
45%

Világ életemben gyárakban dolgoztam és még a legrosszabb helyem se közelíti meg azt a mély szintet amit előttem írtak.

Ez olyan, mint hogy vettél egy rossz telefont és azt a márkát egy életre leírtad... Baromság. Te se vagy sokkal feljebb azoktól a(z amúgy tényleg gáz) egybitesektől.

2019. ápr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
42%

De ha már beszóltam, akkor válaszolok is (bocs de komolyan felbsz az emberek limitált látószöge)


2 hónap, kassza egy azóta már megszűnt áruházlánc egyik BP-hez közeli üzletében. Soha a mocsok életbe többet! Nincs az a pénz hogy emberekkel foglalkozzak. Ezért jött a gyár és maradok is, csak közben túlléptem az operátori szinten képzéssel.

2019. ápr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%

Többnyire már próbanapon kiderült, hogy gáz és is maradtam volna ott.Volt ahol első napin azt mondtam, hogy viszlát! 16 ora munka lett volna /nap de a vége felé már szo szerint rosszul voltam a kimerültségtől, alig birtam haza menni, soha többet!

A vendéglátás, konyha a legrosszabb helyek, meg a takarítás.Bár utobbi normális helyen, pl szállodában még vállalható.

2019. ápr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Én meg pont hogy a kasszázást tartom sokkal vállalhatóbbnak a gyárhoz képest (és jelenleg is eladóként dolgozok) szóval erről ennyit.


4-es voltam.

2019. ápr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
12%
Na igen csak a pénztáros munkát nem akkora divat szidni, holott ott ugyanúgy kikészülhet az ember, mert a vevők többsége kritikán aluli viselkedéssel áll a pénztárosokhoz. Én se szoktam szidni a munkát. Inkább kívánok hozzá sok kitartást de nem szólom le, ahogy itt kb mindenki a gyárakat. De főleg azok, akik max egyet láttak és pont kifogták a rosszat.
2019. ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!