Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meddig lehet ezt a helyzetet...

Meddig lehet ezt a helyzetet kihasználni?

Figyelt kérdés

Egy irodába belépve találtam a főnökömet (pontosabban a főnököm főnökét) kicsit sem félreérthető helyzetben egy kolleginával. Ők is észrevettek, tudják, hogy láttam őket.

Régebben volt ez már, de én nem felejtek. vajon ők igen?

Lehet, hogy szükségem lenne erre az adu ászra a közeljövőben. Nem akarok rosszat (ha akarnék, már rég híre ment volna a dolognak), csak elejteni egy megjegyzést, hogy jó a memóriám...


2019. ápr. 15. 07:47
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Mondd nekik hogy "ha én egyszer kinyitom a számat! Ha én egyszer elkezdek beszélni!!!"😁
2019. ápr. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok fenyegetőzni. Leginkább a kolleginának nem szeretnék rosszat. Csak jó lenne valami olyan nézés, olyan megjegyzés, amiből a főnök egyértelműen leszűri, hogy pontosan előttem van a mai napig is az adott kép -de kimondani nem szeretném.
2019. ápr. 15. 08:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az pont elég, ha elejtesz egy olyat, hogy jó a memóriád. Ő érteni fogja. És ezzel még nem mondtál semmit senkire, a kolleginára meg pláne nem. De óvatosan az ilyesmivel, mert ha mérges a viszony, ettől csak még mérgesebb lesz. Nem biztos, hogy taktikailag helyes az elgondolás.
2019. ápr. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Közvetlen főnökömmel mérges a viszony, itt pedig az ő főnökéről van szó.

Csak be kellene biztosítani kicsit a helyemet.

2019. ápr. 15. 08:14
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Látom nem vagy képben, az első egy kabaré idézet.
2019. ápr. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De, képben vagyok, és tudom, honnan az idézet. Pusztán csak nem volt hasznos a kérdés szempontjából, még ha viccesnek is szántad ;)
2019. ápr. 15. 08:20
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyen helyzetbe kerül, az még úgy sem felejti el mint te. Nem kell bizonygatnod.

Két lehetőség van:

Nem érdekli, hogy láttad, lehet a fél iroda tudja.

Másik lehetőség: Már rég elkezdett mesterkedni azon, hogy eltávolítson. De ez utóbbira kisebb az esély, mert attól hogy kirúgatna, még kiderülhet általad.

Ha félne a szádtól, már közeledett volna valamivel feléd. Szerintem kb. le sem tojja.

2019. ápr. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Nem akarok rosszat (ha akarnék, már rég híre ment volna a dolognak),"


Lóf/szt nem akarsz rosszat. Persze elkezdhetsz utalgatni, meg fenyegetőzni meg miegymás, de kettővel feljebbi szintről beszélünk. Úgy alátesznek a hitelességednek és penderítenek ki egy pillanat alatt, hogy a lábad sem éri a földet... Legyen gerinced, ha valami nem jó, oldd meg saját erőből, vagy mondj fel...

2019. ápr. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Érdekli, hogy láttam, mert mindjárt utánam jött, kvázi megfenyegetett, hogy "he valahonnal visszahallja, akkor tundi fogja..." -na, ez volt az a pont, amikor úgy éreztem, hogy jól fog ez még jönni nekem. Különben fel sem tűnt volna, mert lányos zavaromban azonnal kihátráltam, igazából meg sem néztem, ki volt az, szóval akár a kollegina férje is lehetett volna (akit előtte még sosem láttam).
2019. ápr. 15. 13:07
 10/10 A kérdező kommentje:
megbolondult a klaviatúrám. Gondolom a sok elütés ellenére is érthető volt, amit írtam.
2019. ápr. 15. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!