Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fel akarok mondani, de szerint...

Fel akarok mondani, de szerintem azért nem cselekszem, mert félek, hogy mit fognak szólni. Kb 1,5 éve dolgozom és ez az első munkahelyem. Mi tegyek?

Figyelt kérdés

Amikor felvettek, akkor mondták, hogy tervei vannak velem. De nem szeretem, nagyon nem. Nem azt csinálom ami a szakmám. Minden szart velem csináltatnak. Mire hivatkozzak, hogy ne sértsek meg senkit, de énse érezzem magam szarul?

Majd találok valamit, de nem bírom tovább.



2019. ápr. 15. 08:43
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Ja meg kinek mondjak fel, mert van vagy 3 főnököm, papíron, meg élőben. Meg mikor ki érzi magát annak.

Vagy írjak egy levelet a központi címre?

2019. ápr. 15. 08:53
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem teljesen mindegy, hogy mit fognak szólni? Hidd el,m fordított esetben egy másodpercig sem gondolkodnának, hogy kirúgjanak-e vagy sem. Ez nem az a világ, ahol érdemes ilyesmiken lelkizni. Viszont: azt ne gondold, hogy a következő munkahelyeden majd vörös szőnyeget terítenek eléd. Lehet, hogy azért nem jutsz előre, mert látják, hogy leszarod a munkát és nem érdekel. A munkahelyi előrejutás első lépése, hogy legalább szeresd amit csinálsz. Te előléptetnél valakit, aki leszarja a munkáját?
2019. ápr. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

A munkámmal nemhiszem, hogy baj, van, de nekem van elegem, mert nem azt csinálom, ami a szakmám. Holott annak vagyok felvéve.

Rosszat jelent a másik munkaadónál, hogy felmondott a leendő munkatárs?

2019. ápr. 15. 12:44
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Lépj ha úgy érzed! Az hogy felmondasz azt a másik munkaadódat nem fogja érdekelni hiszen nekik fogsz dolgozni! Ne lelkizz csak csináld amit elterveztél!
2019. ápr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Vagy HR-nek vagy közvetlen felettesnek szölsz.


"Találtam egy másik helyet", azt mondiod.


én is sokszor hittem, hogy majd így megsirat vagy úgy megsértődik a főnök, aztán láttam, konkrétan nem érdekli. Nekik ez már természetes, életükben több embertől vettek búcsút felmondás miatt.

2019. ápr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

Én is pont ebben a szituban vagyok.

Ez az első munkahelyem, már 8 hónapja vagyok itt. Monoton irodai munka, pocsék fizetéssel.

Viszont közel van az otthonomhoz és nem szakadok meg a munkában.

A munkatársak elég közömbösek, de legalább a főnököm nem baszogat.

Szeretnék többet keresni, de nem merek lépni, mert lehet hogy csak rosszabb lesz.



Ha kilépnék, egyszerűen csak megmondanám hogy mást szeretnék csinálni, és többet keresni.

Csak ehhez még össze kellene szednem magam.

24/F

2019. ápr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Beszélhetünk erről ha gondolod.
2019. ápr. 17. 20:26
 8/16 anonim ***** válasza:
Eltelt több mint egy hónap! Végül kiléptél? Mi lett?
2019. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

nem mondtam fel, azóta is szenvedek, egyébként rengeteg a felmondás most a cégnél. Még maradok egy évig, aztán otthagyom, Addig tervezek.


Mikor ködösen látom a dolgokat, akkor alszok egyet és máshogy látom a dolgokat.

2019. máj. 22. 20:04
 10/16 anonim ***** válasza:
még mindig ezen rágódsz?
2019. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!