Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális viselkedés ez egy...

Normális viselkedés ez egy főnöktől?

Figyelt kérdés
Nem túl régóta vagyok a munkahelyemen, de egy ideje kezd érdekesen viselkedni a főnököm. Rengeteget politizál, és mindenképp rá akarja erőltetni a véleményét másokra (én direkt nem megyek bele az ilyen beszélgetésekbe), eléggé belefolyik a magánéletembe, (faggatózik a családról stb) rengeteget beszél a saját orvosi gondjairól (konkrétan nemi fertőzésekről) de ami a legjobban zavar, hogy lekezelően viselkedik velem a korom miatt. 25 vagyok, igen, valóban fiatal, de nem vagyok az a buta liba típus, ő pedig nem olyan idős, hogy már mindent megélt volna, mint ahogy ő állítja. Ezek a dolgok szerintem nem méltók egy vezetőhöz. Hogy jelezzem finoman, hogy "elmehetne kicsit melegebb éghajlatra"? :D
2019. ápr. 15. 16:08
 1/1 anonim válasza:
Előfordulhat, hogy úgy érzi, nincs korabeli társasága, ezért a munkahelyen éli ki magát. Finoman közöld vele, hogy neked más az érdeklődési köröd, de ne legyél udvariatlan, nehogy a munkádba kerüljön.
2019. ápr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!