Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki nem vett részt egy szrájks...

Aki nem vett részt egy szrájksorozatban az milyen alapon részesül a sztrájk által elért eredményekből?

Figyelt kérdés

Egy cégnél sztrájk volt amely nem volt épp veszélytelen (a menedzsment folyamatosan fenyegette a szervezőket és a résztvevőket is hogy leépítés lesz és épp ők repülnek majd) ennek ellenére 90% feletti volt a támogatottság. De voltak akik nem vettek részt mert gyávák voltak (nem mertek szembeszállni a vezetőséggel lapítottak még volt aki emailt is küldött a főnökének melyben kijelentette ő nem sztrájkol).

Ezzel együtt sikeres volt a sztrájk, megkaptuk a 15%-os éves emelést.


De azok is megkapták akik nem vettek részt akik még ki is jelentették hogy ők aztán nem vezsnek részt. Név szerint tudható kik ezek készült nyilvántartás a sztrájkolókról.


Nem evidens lenne hogy azok akik gyávák voltak akik hátbaszúrták a saját kollegáikat és még nyaltak a főnököknek (én nem csatlakoztam főnök úr...) azok ne kapjanak semmiféle emelést???

Gyáván lapítanak aztán tartják a markukat? Hogy van ez?


2019. ápr. 16. 09:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
26%
A sztrájkolók lúzerek
2019. ápr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
ühüm. mégis kaptak 15%-ot.... míg nem nem szrájkoltak volna mit kaptak volna. semmit.
2019. ápr. 16. 09:59
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Egy cégnél nem így működik. Vagy mindenki megkapja vagy senki.
2019. ápr. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy megérdemlik ők is azt, amiért a többiek sztrájkoltak, Balu.
2019. ápr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Azt látom hogy működik de nagyon nem tartom jónka )és ezzel nem vagyok egyedül) hogy vannak akik kockázatot vállalva kiharcolják amit kiharcolnak és vannak akik gyáván lapítanak de aztán a markukat tartják.

Főleg úgyhogy névsor van azokról akik nem vettek részt. Ezt a névsort csak oda kéne adni a bérszámfejtőknek hogy amikor az emelt új bért számolják a névsoron levőknek adják csak a régi bért.


Simán meg lehetne csinálni.

2019. ápr. 16. 10:07
 6/32 anonymousreview60 ***** válasza:
23%

Ez ugyanaz, mint a honvédelem.

Megtarthatja az állampolgárságát, élvezheti az ország azon határait és az azokból eredő lehetőségeket az, aki gyávaságból nem harcolt? Igen?

Szemmel verni, leköpni lehet utána? Igen?

2019. ápr. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
56%

Ez a kerdes is meglett mar szerintem kerdezve...

Meg is lett valaszolva parszor

2019. ápr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

"Szemmel verni, leköpni lehet utána? Igen?“


Az én válaszom erre teljesen egyértelműen IGEN!!!!!!!!!


Voltak is erre a történelemben példák hogy mi lett a háború UTÁN azokkal akik nem harcoltak sőt az ellenséggel még kollaboráltak is... Perek börtön vagy még ez se hanem simán agyonverték őket.... és nagyon helyesen!!!


Meg kell nézni mit tettek a szovjethatalmat kiszolgálókkal az 56-os forradalom KÖZBEN..... Köztársaság tér és tsai..... nagyon helyesen!!!!

2019. ápr. 16. 10:20
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Ja persze simán meglehetne csinálni, kirugják a beszámfejtőket, akik meg nem sztrájkoltak, azok meg feljelentik a céget diszkrimináció miatt és jogosan.
2019. ápr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

"diszkrimináció miatt és jogosan.“



Új bér = új szerződés.


De a cég dönti el kinek ad új szerződést és kinek nem.

Akinek nem ad annak nem ad és kész.


És meget ahova akar. Nem kötelező valakinek új szerződést adni nemde?



Most akkor én is óbégassak hogy kolleganőm egyetemi tanulmányait a cég fizeti az enyémet meg nem? Noha tök azonos beosztásban vagyunk?


Mostz akkor én is rohanjak hogy diszkriminálnak? Marha egyszerű vele kötöttek tanulmányi szerződést mert ő kiharcolta velem meg nem kötöttek mert én meg nem harcoltam ki... ilyne marha egyszerű,

Ez diszrimináció ? Hogy neki fizetik nekem nem? Beosztásunk azonos végzettségünk azonos neki állják nekem nem.


Na?

2019. ápr. 16. 10:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!