Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Szerintetek nehéz büfében pultosként dolgozni?

Kasszázni kell? Ha igen akkor diszkalkuliaskent nehéz lenne?

ápr. 16. 11:27  Privát üzenet  

A válaszok
Igen, kell kasszázni. Sajnos az neked nem való, mert bár a modern pénztárgépek kiírják, hogy mennyit kell visszaadni, azt neked kell leszámolni. Na meg záráskor is meg kell számolni a kassza tartalmát.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont ápr. 16. 11:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Reménykedtem benne hogy csak kiszolgálni kell vagy össze készíteni és van külön kaszás :/

# 2/6Időpont ápr. 16. 11:55 Privát üzenet
Mekibe menj ott lehetsz csak szendvicskészítő.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont ápr. 16. 12:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tényleg? Nem is tudtam. köszi az infót.

# 4/6Időpont ápr. 16. 12:24 Privát üzenet

Ahol én dolgozom pultosként, ketten vagyunk a pultban és általában megbeszéljük, melyikünk szolgál ki, melyikünk fizettet, és akkor az kezeli a kasszát. Azért nem javaslom neked, mert ha rossz főnököt fogsz ki, akkor azonnal kirúg.

Nekem cuki főnököm van, sose haragszik semmiért, mindig kér, sose parancsol, igaz, nem csináltam még nagy hülyeséget. De szoktam én is hibázni, mert ki nem?! Van egy csomó állás, ha mindenképp ilyesmi munkára vágysz. Miért nem mész áruházba, árufeltöltőnek vagy hentespultba? A hentespultban csak le kell mérni az árut és ráragasztani a matricát.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont ápr. 16. 15:06 Privát üzenet
Nem neked való.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont ma 01:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyire nehéz, bonyolult pultosként dolgozni?
Milyen bárban pultosként dolgozni?
Megéri nekem így pultosként dolgozni?
Akinek van tapasztalata, milyen pultosként dolgozni?
19 éves fiú vagyok, Női ruhában szeretnék dolgozni, felszolgálóként, pultosként, vagy bármi ilyesmiként, valami hely ahol travit keresnek?
Van lehetőség Budapesten szombatonként pultosként dolgozni?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!