Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek nehéz büfében...

Szerintetek nehéz büfében pultosként dolgozni?

Figyelt kérdés
Kasszázni kell? Ha igen akkor diszkalkuliaskent nehéz lenne?
2019. ápr. 16. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kell kasszázni. Sajnos az neked nem való, mert bár a modern pénztárgépek kiírják, hogy mennyit kell visszaadni, azt neked kell leszámolni. Na meg záráskor is meg kell számolni a kassza tartalmát.
2019. ápr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Reménykedtem benne hogy csak kiszolgálni kell vagy össze készíteni és van külön kaszás :/
2019. ápr. 16. 11:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mekibe menj ott lehetsz csak szendvicskészítő.
2019. ápr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tényleg? Nem is tudtam. köszi az infót.
2019. ápr. 16. 12:24
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahol én dolgozom pultosként, ketten vagyunk a pultban és általában megbeszéljük, melyikünk szolgál ki, melyikünk fizettet, és akkor az kezeli a kasszát. Azért nem javaslom neked, mert ha rossz főnököt fogsz ki, akkor azonnal kirúg.

Nekem cuki főnököm van, sose haragszik semmiért, mindig kér, sose parancsol, igaz, nem csináltam még nagy hülyeséget. De szoktam én is hibázni, mert ki nem?! Van egy csomó állás, ha mindenképp ilyesmi munkára vágysz. Miért nem mész áruházba, árufeltöltőnek vagy hentespultba? A hentespultban csak le kell mérni az árut és ráragasztani a matricát.

2019. ápr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem neked való.
2019. ápr. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!