Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Àllàs interjúkon ugye hogy...

Àllàs interjúkon ugye hogy nem érdemes elmondani hogy van 12 osztàlyom viszont nincs érettségim? Mit gondolsz?

Figyelt kérdés
Csalàd azt mondja legközelebb mondjam hogy van 12 osztàlyom mert az több mint a 8. De egy úgyse szàmit semmit. Kettö akkor magyaràzkodni kell miért nincs érettségim és szerintem hülyébbnek néznek mintha csak annyit mondok 8 àltalànos. Betanitott gyàr munkàkra pàlyàzok még eddig sikertelenül sajnos. Ugye hogy ez hülyeség?? Am azért nincs mert az osztàlyaim csak kegyelemböl lettek meg. Érettségit màr esélyem sincs lerakni ennyi ésszel. Szóval ne irjàtok hogy rakjam le maradjunk a kérdésnél.

2019. ápr. 16. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Ha befejezett 12 osztályod van, akkor azt nyugodtan mondhatod.

A 8 osztállyal “butábbnak néznek”.

2019. ápr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Clay Morrow ***** válasza:
85%
Hogy lenne már hülyeség? 12 osztály nem 8!!
2019. ápr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok hogy csak 12.osztalyos bizonyítványom van mert az érettségiből 2 tantárgy nincs meg... Most voltam felvételizni és úgy egyeeztem meg hogy megcsinálom az érettségit de fogalmam sincs hogy mikor kezdem el mert itthon is rengeteg a munka! Van mellette targoncás jogosítványom is! Picivel több a szerencsém!
2019. ápr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat szerintem meg hulyebbnek neznek. Mivel hivatalosan nincs jelentosege. Ciki is. És meg magyarazkodhatok is.
2019. ápr. 16. 18:50
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt sehogy se lehet jól kimagyaràzni hogy még azon a szaron is megbuktam. Nem elég hogy tényleg hülye vagyok de most màr papir is van róla. Kajak màr gondoltam rà hogy eltüzelem.
2019. ápr. 16. 18:57
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Ha szerinted hülyébbnek néznek, minek tettél fel kérdést? Csinálj amit akarsz.. Bár a párom munkahelyén (gyár) hamarabb felveszik azokat, akiknek nem csak 8 osztályuk van. (Van köztük olyan is, akinek 10. meg olyan akinek 12. osztálya van, végzettség/érettségi nélkül) Viszont sok gyárban már elvárás az érettségi/szakma. Mondjuk ha olyan hülye vagy, mint aminek beállítod magad, akkor neked tényleg mindegy, nyilatkozz a 8. osztályodról.
2019. ápr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!