Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen esèlyei vannak egy...

Milyen esèlyei vannak egy külföldről hazatèrőnek a magyar munkaerőpiacon?

Figyelt kérdés
Diploma, 2 folyèkony nyelvtudas,Elmúlt 7 èvben külföldön: Bèbiszitter, gyàri, postai tapasztalat. Azelőtt otthon: eladó, hostess, call center tapasztalat 30 felett. Szeretnèk hazatèrni, de fèlek, hogy talàlnèk-e munkàt.
2019. ápr. 16. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Pesten találnál számodra megfelelő munkát, vidéken legfeljebb csak gyárit.
2019. ápr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szerencsère pont budapesti vagyok ès ida is tèrnèk vissza.
2019. ápr. 16. 19:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Most miért ne?

Itthon is van bőven gyári, postai, eladói és call centeres meló, de nem hiszem hogy jól keresnél velük. Szerintem inkább maradj kint gyümölcsöt szedni!

2019. ápr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mèg az eladóin gondolkodom is mellesleg :)
2019. ápr. 16. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Maximum ugyanolyan munkákat találnál mint előtte. Szemmel láthatóan pont azokat vadászod, ahol igazán nem kell semmilyen végzettség, szaktudás. Így pont nem számít, hogy voltál-e külföldön vagy sem.
2019. ápr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hàt valami olyat dolgoznèk, amit szeretek csinàlni. Szeretek emberekkel kommunikàlni. Règen otthon szerettem azokat a munkàkat, amiket csinàltam. De mondjuk gyàrba otthon nem szívesen dolgoznèk, akkor inkàbb maradok itt több pènzèrt.
2019. ápr. 16. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!