Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért szeretnek az emberek...

Miért szeretnek az emberek hitegetni, ámítgatni másokat?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs munkám és egy ismerősnőm, mondhatni barátnőm akiknek a férjével saját gazdaságuk van tudja milyen helyzetben vagyok és kérdezte ráérnék-e Húsvét előtt takarítani hozzájuk.Mondtam igen,de nem jelentkezett.Azelőtt is jártam hozzájuk, de lett más aki nem túl nagy összegért több mindent is elvállalt,beleértve a gyerekek vigyázászt is a házimunka mellett így már nem igen kellettem.Szerződést nem írtunk alá,de jobb lett volna ha nem mond inkább semmit,mint hogy üresbe ígér.Nem csak ő a helyi plébánostól kezdve jó néhány munaadóval így jártam.Pedig nem vagyok lusta, tudok dolgozni,agas szakképesítésem is van és mégsem jön össze semmi.Nagyon már bizalmam sincs másokban a munkát illetően a csalódások miatt.

2019. ápr. 17. 11:58
 1/1 HaBB_00 ***** válasza:

A "barátnődet" illetően, hogyan kommunikálta a dolgot feléd?


És te a munkáiddal kapcsolatban: elég elszántan keresed a munkát? Milyen képesítésed van?

2019. ápr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!