Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Miért szeretnek az emberek hitegetni, ámítgatni másokat?

Jelenleg nincs munkám és egy ismerősnőm, mondhatni barátnőm akiknek a férjével saját gazdaságuk van tudja milyen helyzetben vagyok és kérdezte ráérnék-e Húsvét előtt takarítani hozzájuk.Mondtam igen,de nem jelentkezett.Azelőtt is jártam hozzájuk, de lett más aki nem túl nagy összegért több mindent is elvállalt,beleértve a gyerekek vigyázászt is a házimunka mellett így már nem igen kellettem.Szerződést nem írtunk alá,de jobb lett volna ha nem mond inkább semmit,mint hogy üresbe ígér.Nem csak ő a helyi plébánostól kezdve jó néhány munaadóval így jártam.Pedig nem vagyok lusta, tudok dolgozni,agas szakképesítésem is van és mégsem jön össze semmi.Nagyon már bizalmam sincs másokban a munkát illetően a csalódások miatt.

Keress kérdéseket hasonló témákban: munka, ámítás

ápr. 17. 11:58  Privát üzenet  

A válasz
HaBB_00 nevű felhasználó válasza:

A "barátnődet" illetően, hogyan kommunikálta a dolgot feléd?

És te a munkáiddal kapcsolatban: elég elszántan keresed a munkát? Milyen képesítésed van?

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 18. 16:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!