Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hova tegyem ezt a kollégát,...

Hova tegyem ezt a kollégát, mit akarhat, vannak hátsó szándékai?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem egy új munkahelyen középvezető státuszban. Borzalmas jellemű beosztottakkal kell együttműködnöm, és nagyon nehéz a munkaköröm. De nem is ez a lényeg. Az egyik kollégám, akihez napi szinten kell futkosnom melóügyben, elejétől fogva nagyon pozitívan áll hozzám, aminek örülök amúgy. Mindig megcsinál mindent, hogy segítse a munkám, amiről eddig azt gondoltam, hogy a munkaköréhez tartozik, de egy kolléganőm megjegyezte, hogy ezeket nem csinálja meg másoknak ennyire hamar. Pár napja kirobbant egy kisebb perpatvar két beosztottam, és köztem. Utána a srác, a legelső adandó alkalommal közölte velem, hogy mennyire idiótának tartja őket, és hogy nagyon rossz helyre kerültem szerinte, nem lett volna szabad engem idetenni stb. Mi állhat a dolog mögött? Korábbi sérelem, és kapva kapott az egységfrontozás lehetőségén, vagy szimpatizál velem egyéb okból kifolyólag, és ezzel akar magának megnyerni?

2019. ápr. 19. 00:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet, de szerintem csak szimpatizál veled :-)
2019. ápr. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy olvasgattam, én ey olyan valakit ltátam a szobanforgó emberke mögött, akinek szimpatikus vagy neki.
2019. ápr. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!