Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Ha a munkásszállón problémák vannak, jeleztem írásban is, de a munkaközvetítő nem hajlandó tenni az dolgokért érdemben, nem zárható a holmink, csak az egyetlen belső szoba, akik bent vannak nem tartják be a szabályokat, kihez fordulhatok panasszal?

Ha a munkásszállón problémák vannak, jeleztem írásban is, de a munkaközvetítő nem hajlandó tenni az dolgokért érdemben, gyakorlatilag a konyhában lakunk, és nem zárható a holmink, csak az egyetlen belső szoba, akik bent vannak nem tartják be a szabályokat, kihez fordulhatok panasszal? Nem beszélve hogy féltem az értékeim.

Keress kérdéseket hasonló témában: munkásszálló

ápr. 19. 19:36  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Fogyasztóvédelem , ilyesmi ?

# 1/4Időpont ápr. 19. 19:38 Privát üzenet
Fel kell mondani a munkahelyen, csak emiatt.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont ápr. 19. 19:52 Privát üzenet
Na én ezért nem megyek ilyen munkahelyekre. Sose értettem hogy miért irjàk azt itt a gyakorin a munkanélkülieknek hogy menjél betanitott munkàsnak ahol szàllàst is adnak.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont ápr. 19. 20:28 Privát üzenet

a mi munkáltatónk egy multi például külön foglalkozik az ilyen esetekkel. A gyár személyügyén kell jelezni a problémát és ők figyelmeztetik a közvetítő céget.

Igaz, nálunk csak egy közvetítőtől vannak munkások és ugye a panaszok miatt a cég felbonthatja velük a szerződést és más közvetítővel köt újat, ezért minden ilyen jellegű panaszt általában elég hamar megoldanak.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont ápr. 19. 22:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Üdv! Pensum külföldi munkaközvetítő cégről véleményeket szeretnék, felvenni olyan emberekkel a kapcsolatot aki dolgozik itt, infokat tud. Megbízható cégnek tűnik Pesten van az...
Munkaközvetítő által külföldre menni?
Egy új munkaközvetítő utána tudnak nézni annak hogy hol dolgoztam legutóbb?
Megbízható munkaközvetítő létezik ha Ausztriába szeretnék menni gyári munkára (szállással)? Vagy jobb ha itthon nézelődök gyári munka területén? N
Hogy és hol kell munkát keresni külföldön?
A munkakölcsönző cégek kamu álláshirdetéseket tesznek fel?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!