Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a munkásszállón problémák...

Ha a munkásszállón problémák vannak, jeleztem írásban is, de a munkaközvetítő nem hajlandó tenni az dolgokért érdemben, nem zárható a holmink, csak az egyetlen belső szoba, akik bent vannak nem tartják be a szabályokat, kihez fordulhatok panasszal?

Figyelt kérdés
Ha a munkásszállón problémák vannak, jeleztem írásban is, de a munkaközvetítő nem hajlandó tenni az dolgokért érdemben, gyakorlatilag a konyhában lakunk, és nem zárható a holmink, csak az egyetlen belső szoba, akik bent vannak nem tartják be a szabályokat, kihez fordulhatok panasszal? Nem beszélve hogy féltem az értékeim.

2019. ápr. 19. 19:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Fogyasztóvédelem , ilyesmi ?
2019. ápr. 19. 19:38
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fel kell mondani a munkahelyen, csak emiatt.
2019. ápr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Na én ezért nem megyek ilyen munkahelyekre. Sose értettem hogy miért irjàk azt itt a gyakorin a munkanélkülieknek hogy menjél betanitott munkàsnak ahol szàllàst is adnak.
2019. ápr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

a mi munkáltatónk egy multi például külön foglalkozik az ilyen esetekkel. A gyár személyügyén kell jelezni a problémát és ők figyelmeztetik a közvetítő céget.

Igaz, nálunk csak egy közvetítőtől vannak munkások és ugye a panaszok miatt a cég felbonthatja velük a szerződést és más közvetítővel köt újat, ezért minden ilyen jellegű panaszt általában elég hamar megoldanak.

2019. ápr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!