Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Valaji probalta mar igy a teljesen uj eletet?

Teljesen mas varosba vagy kulfoldre erdemes kimenni uj elet kezdesekent? Egyedul vagyok, szoval eleg nehez. Masnak segitett lelkileg, aki elment?

Keress kérdéseket hasonló témákban: munkahely, valtoztatas

ápr. 23. 18:11  Privát üzenet  

A válaszok
Más városba igen, bármikor. Külföldre csak akkor, ha folyékonyan beszéled az adott ország nyelvét.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 23. 18:22 Privát üzenet
Bár nem próbáltam, de szerintem nem ettől lesz új életed.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont ápr. 23. 18:33 Privát üzenet
Ha elmenekülni akarsz valami probléma miatt, akkor nem megoldás. Ha csak jobb életet akarsz, akkor inspirálhat egy új környezet.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont ápr. 23. 19:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Masik varos lesz lehet, de remenykedem nem tudjak meg, hogy hova megyek. Itt nem talalom a helyem. Sok dolgot elcsesztem. Valtoztatni szeretnek.

# 4/5Időpont ápr. 23. 19:07 Privát üzenet
így nem fog menni, de egy próbát megér.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont ápr. 23. 20:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pályakezdőként 2 éve munkanélküli vagyok. Mégis mit csináljak? Teljesen elkeseredtem már.
Van egy xperia x8 am a haverom a képernyözár mintát tul sokszor probálta feloldani ezért a telo teljesen le zárt! Mit tegyek?
Próbálta-e mára valaki az éhezést? Állítólag van egy fázis mikor az ember teljesen befelé fordul illetve egy másik amikor hallucinálni kezd. Tapasztalatok?
Át akarom festeni az egeremet, hogy egy piros "biohazard jel" legyen a teljesen fekete egéren. Mivel tudom lefesteni feketére, majd pirosra? Illetve "átszabni" próbálta már...
A RELAX@TONE masszirozogep hasznalata tenyleg hatasos, el lehet tuntetni vele a narancsbort? Ha valaki probalta kerem irjon, mert szeretnek vasarolni egyet, de nem vagyok teljesen meggyozve!
Próbálta valaki a Garnier color and shine tartós hajszínkrémet? Teljesen kikopik vagy csak lenő mint a rendes hasfesték?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!