Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Miert mindig engem kérdez?

Van egy ferfi felettesem, amikor munkabaérkezek , mindig dicsér , hogy milyen jól nézek ki , milyen szinesen öltözöm.

Dicseri a frizuram. Utana eszbekap es meg szól ket masiknak, hogy te is elegans vagy

Most kerdezte a csoportot kinek hogy telt a húsvét és csak engem kerdett vegul

Arra gondoltam hogy biztos úgy erzi hogy biztatasra , figyelemre vágyok töle , mert mindig sminkelek , de a szemetet is igy viszem ki , nem miatta teszem.

Nem hiszem hogy tetszemneki.

Szerintetek mi lehet ?

Folyton ugrat , viccelödik velem

ápr. 23. 22:15  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Arra is gondoltam , hogy lehet sajnál

# 1/6Időpont ápr. 23. 22:15 Privát üzenet

Biztos látja, hogy nincs egy barátod se azért kérdez téged :)

Most komolyan már a kérdés feltevésből is látszik, hogy te is arra gondolsz, hogy bejössz neki. Akkor miért akarod magad mégis lebeszélni erről a lehetőségről?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont ápr. 23. 22:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kivancsi vagyok milyen mas lehetösegek vannak

# 3/6Időpont ápr. 23. 22:26 Privát üzenet
Milyen más lehetőség lehet szerinted? A bankkártya számodat akarja kicsalni... vagy el aakrja érni, hogy örökösnek nevezd a végrendeletében. gondolkozz már...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont ápr. 23. 22:44 Privát üzenet

Egyértelműen azt a választ várod hogy "mert tetszel neki"

Hát én nem leszek semmi jónak az elrontója :D tessék: tetszel neki

(Amúgy fogalmam sincs)

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont ápr. 24. 08:56 Privát üzenet
Magányosnak gondol, túl félénknek.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont ápr. 24. 12:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha valaki meg akarja ismerni a személyiségem, miért nem engem kérdez?
Középsuliban angolból én vagyok a legjobb az osztályban, ezért amikor valakinek nem sikerül a feladat, akkor mindig engem kérdez a tanárnő. Viszont néha én se tudom, és akkor...
Egy barátnőm mindenről engem kérdez, alkalmatlan időben ir, hogyan lehet finoman szólni neki?
Miért kérdez egy csaj olyan dolgot a legjobb barátomtól előttem, ami engem érint?
Miért nevetnek ki órán a lányok ha a tanár kérdez engem én meg normálisan válaszolok, elmondom, amit tudok?
Van egy fiú aki tetszik. Év elején mellém üllt, majd a következő ültetésnél elém ültették? A padtársa is egy csinos és okos lány de mindent tőlem kérdez meg. Sokat piszkálódunk...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!