Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Tudnátok olyan konkrét gyári munkahelyet ajánlani, ahol nem feltétel a kézügyesség?

Keress kérdéseket hasonló témákban: munka, munkahely, iskola, képzés, fizetés, pénz, szakma, kapcsolat, gyár, állás

ápr. 24. 20:40  Privát üzenet  

A válaszok
Mondjuk, húsüzem.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 24. 21:53 Privát üzenet
Vagy konzervgyár.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont ápr. 24. 21:54 Privát üzenet

Önfejlesztés, felfele haladás...

Ne rekedj meg

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 1. 14:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem rólam van igazából szó, hanem testvéremről, de az a baj,hogy teljese belesüllyedt ebbe, nem lehet vele semmit kezdeni..

# 4/4Időpont máj. 5. 13:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen olyan munkaköröket ismertek, amikre az alábbi jellemzők igazak?
Rendőrnek jelentkeznék, de ha használtam már drogot, nem fognak automatikusan elutasítani?
Miért baj, ha a fiatalok többsége diplomát akar, amikor a munkaerőpiacon minden jó belépő pozícióhoz feltétel?
Álláshirdetésben láttam hogy feltétel a "nem megosztó személyiség". Ilyen ember van?
Jelentkeztem eladói állásra egy partykellék üzletbe. Feltétel a jó kézügyesség. Egy ilyen üzletben ez mit takarhat?
Van olyan, aki közületek külföldön dolgozik rendőrként?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!