Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet kezdeni ilyen...

Mit lehet kezdeni ilyen munkátrsakkal? Hogyan lehet elviselni?

Figyelt kérdés
Csendes vagyok ugyanakkor nyitott, tehát szeretek új embereket megismerni és beszélgetni velük, viszont nem vagyok az a nagy szájú kiabálós aki másoknak beszól. Így történt ez a munkahelyemen is, hogy próbáltam beszélgetni, viszont azt vettem észre, hogy 2 lány nem hajlandó erre, többször próbáltam, és az egyik egyáltalán nem beszélgetett a másik meg akkor ha egyedül volt, ha vele volt a lány akkor még köszönni sem igazán köszönt. Az elején egy műszakban voltunk, de most már másik műszakban vagyok, mert ott kevesebben voltak így a főnök oda tett. A napokban történt, hogy elkezdtek gúnyosan nevetni és a hátam mögött kibeszéltek, hogy a fiúk nekem állandóan segítenek a gépet feltenni és levenni, igazából ezt nem is értettem mivel 1 percet nem vesz el ez a másiktól, hogy segít nekem, plusz a főnök is mondta, hogy nyugodtan szóljak a fiúknak ne én emelgessek, ráadásul a fiúk mondták, hogy nekik is segítenének csak ők nem akarják. Többi munkatárssal beszélgettem és ők sem tudják a pontos okát, hogy miért lekezelőek velem, át lehet menni másik részre, vagy akár teljesen más csarnokba, de nem igazán szeretnék, mert a 2 lányon kívül mindenki rendes velem, a munkát is tudom már, mindenki mondja, hogy ügyes vagyok meg milyen hamar megtanultam.
2019. ápr. 26. 07:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ők ketten jóban vannak és kapcsolatuk stabilitását az adja, hogy megpróbálnak másokat lenézni, kinevetni... Ez őket minősíti. Valószínűleg az, akivel tudtál beszélgetni amikor egyedül volt, kevésbé hajlamos rá és a másik a "vezéregyéniség" aki irányítja.
2019. ápr. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, ők csak egymás között súgnak-búgnak, nevetgélnek, gúnyolódnak rólad. Szerintem egyszerűen ne törődj velük. Új ember vagy, most veled foglalkoznak. Majd ha fél év múlva jön egy újabb ember, akkor rajta fognak csámcsogni. Amúgy, a fiúk mondatából ("nekik is segítenének csak ők nem akarják") biztosra veszem, hogy a többi ott dolgozónak is megvan a véleménye erről a két lányról, csak vannak annyira korrektek, hogy nem tesznek előtted megjegyzést senkire.
2019. ápr. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 Igen valószínű így lehet, meg is voltam döbbenve, hogy egyik nap beszélgetünk másik nap köszönni sem akar.
2019. ápr. 26. 08:11
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 Biztos hogy megvan a véleményük, van egy idősebb nő ő szokott néha morogni, hogy a lányok ezt azt eltesznek maguknak, hogy a másiknak ne jusson mikor kéne a munkához nekik meg a szekrénybe bevan zárva.
2019. ápr. 26. 08:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmit sem kell velük kezdeni. Iskolában is és munkahelyen is megvannak a "beszűkült" (bocsánat, nem találom a megfelelő szót most) emberek, akik csak egy emberrel képesek kommunikálni, a többieket olykor kirekesztik, sőt, néha ki is pécéznek valakit, akit kibeszélhetnek folyamatosan.


Írod, hogy a többiekkel jól megvagy. Mindenkivel nem lehet jóban az ember, szóval ezzel így nincs probléma.

2019. ápr. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne is akarj velük jóba lenni, ha "barátkozni akarnának" akkor se állj szóba velük.Szánalmas véglények.Mellesleg a munkaeszközök elzárása nem hinném, hogy szabályos dolog, talán érdemes lenne valahogy jelezni a vezetőség felé, hátha kidobják őket.
2019. ápr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mivel nem beszélek velük, így semmit sem tudtam róluk, viszont ma mondta a munkatársam, hogy az egyik lány (aki uszítja a másikat is ellenem) összejött az egyik kisebb főnökkel, és azóta azt hiszi, hogy ő az atyaúristen. De egyébként annyi van, hogy nem beszélek velük, nem is érdekelnek most már, ha nem tudnak köszönni az őket minősíti.
2019. ápr. 29. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!