Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szoktál féltékeny lenni a...

Szoktál féltékeny lenni a párod munkatársaira?

Figyelt kérdés
Parom munkahelye elég laza, sok bulival, közvetlen kapcsolatokkal, nagyon féltékeny vagyok a párom kolléganőire, az ott lévő gyakornokok csajokra, diák lányokra. Pl rosszul vagyok ha párom egész nap nem keres közbe meg tudom hogy valószínűleg bent velük is tölti az idejét akkor amikor tudom hogy nincs semmi munkája csak tölti bent az időt.
2019. ápr. 26. 12:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Remélem csak magadban fortyogsz. Mert ha szóvá is tetted, rövid úton repülsz.
2019. ápr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Ezzel a féltékenységgel magát a párkapcsolatot fogod elrontani. Az, hogy elvárod: keressen időnként, az is annak a jele. Gondolom ha hívod és nem hív vissza rögtön akkor is jön a "pff biztos valakivel éppen megcsal" érzés.

Ha valaki menni akar, akkor megy független attól hogy a másik fél aggódik -e vagy sem, az aggódással megakadályozni nem tudod ezt, maximum azt elérni, hogy vége legyen a párkapcsolatnak.

2019. ápr. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tettem szóvá, de borzasztó féltékeny vagyok. Rajtakaptam már néhány fullentesen azzal kapcsolatban hogy kivel van v !it csinál a munkahelyen.
2019. ápr. 26. 12:46
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Persze, hogy füllent mert tudja, hogy ha megmondja az igazat, akkor ismét kivered a hisztit.

Az exbarátnőm volt pont ilyen mint te.

Ezért ex.

2019. ápr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Igen, és ezt úgy “vezetem le” hogy igyekszem szuper barátnő lenni, ne akarjon mással lenni. Ha a munkájáról beszél, akkor úgy hallgatom, mintha én is része lennék (felét nem értem amúgy, mérnök, nem igazán tudok hozzászólni, de legalább figyelmes vagyok). Néha én bíztatom, hogy mondjon valamit, min változtassak, ne másnak öntse ki, merjen otthon őszinte lenni.... ilyesmik. Soha-soha nem baszogasd azzal, hogy mi van más csajokkal, mert csak az lesz, hogy azért hazudozik, mert NEKED NEM LEHET elmondani semmit, mert akkor bedilizel. Egy erős kapcsolatot teremts, abban te is nyugodtabbnak érzed majd magad.
2019. ápr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És akkor te mit tanácsoltál volna az ex-ednek hogy mégse legyen ex? Nem volt semmi amit rosszul csináltál?
2019. ápr. 26. 12:54
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos sok hozzád hasonló ember van. Egy ideje én nem is keresek párkapcsolatot, mert többször is emiatt ment tönkre kapcsolatom: a párom nem értette meg, hogy programozóként férfiak köztt dolgozom, egy munkaközösségben pedig fent kell tartani a jó viszonyt, női kolléga elvétve akad. Nem értette meg, hogy a munkahelyen dolgozom, és nem szerelmi életet élek: család, párkapcsolat, azok amiknek egyszerűen nem ott van a helye. Nem értette meg, hogy vannak férfi barátaim, akikkel jól megértjük egymást, konkrétan a meleg fodrászomra is féltékeny volt, én pedig köszönöm, nem kértem a folyamatos veszekedésekből, nincs rá igényem hogy folyamatosan magyarázkodjak és mentegetőzzek miközben nem tettem semmi rosszat. Ha valaki ennyire nem bízik a másikban, annak a kapcsolatnak nincs jövője.
2019. ápr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Bármit de bármit elmondhatna nekem! Mindenre nyitott vagyok, és azzal nincs is baj, a munkáról beszél, csak épp a női kollégákat mindig de mindig kihagyja a sztoriból. A férfiakról meg azt is tudom hogy milyet sz*rik a kutyája.
2019. ápr. 26. 12:56
 9/12 A kérdező kommentje:
Ha dolgozik velük azzal nincs bajom, de amikor semmi munkája sincsen akkor nekem ne flörtölgessem más csajokkal.
2019. ápr. 26. 13:01
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Magával a kapcsolattal vannak gondok, ha az bizalmatlanságon alapszik.


Vagy, ha nem, akkor (és nem sértésnek szánom) valami lelki gond lehet Nálad; félsz attól, hogy elveszítesz valakit.


Nálunk vannak férfiak is a csapatban és egyik se udvarolt a másiknak; ha pangás van, nem mindenki a telefonjáért nyúl és hívja a rokonait, párját, stb., hanem beszélgetünk egymással.


Egy munkahelyen íggy működik.


Vannak persze kivételek, hogy a férfi belehabarodik egy nőbe vagy csapja neki a szelet, de ez nem egyenlő azzal, hogy minden férfi ezt teszi.


Próbáld megvizsgálni; a félelmed jogos? A kapcsolatotokkal van valami gond? Vagy igazából arról van szó, hogy a múltad alakulása miatt rettegsz attól, hogy elveszted azt, akit szeretsz?


Ha ezekre megtudod a választ, tudsz dolgozni rajta és nem fog zavani, hogy a férjed a kávészünetét Béláűval vagy micivel tölti el a munkahelyén.

2019. ápr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!