Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » ECDL-nek van ertelme, ha en...

ECDL-nek van ertelme, ha en nem akarok informatikaval foglalkozni, illetve irodai munkat sem szeretnek vegezni?

Figyelt kérdés

5 mar megvan belole, meg ugye 2 kellene. De igazabol html, adatbaziskezeles, kepszerkesztesbol egyiket sem tudom es nem is erdekel kulonosebben. Ami pedig nem erdekel, azt nagyon nehezen tanulom.

Tehat ebben az evben csinaljam meg meg az excelt szerintetek? Mert igazabol most tanulgatjuk, de engem nem igazan erdekel.

Ha mar 6 meglenne, akkor a hetediket is jo lenne megcsinalni. De nincs igazabol kedvem hozza. Csinaljam meg mind a hetet? Vagy ugysem kell nekem sehova, szoval eppen mindegy, ha a hatodikat sem csinalom meg?



2019. ápr. 27. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a mai világban már a betanított gyári munkákhoz is kellenek számítógépes ismeretek, oda pont jó lesz.
2019. ápr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem van, érettségi 5-ös mellé járt. Soha senkit sem érdekelt még, pedig dolgoztam webshop adminisztrátorként is, meg most is főleg szgéppel dolgozom, vállalatirányítási rendszerbe dolgozunk, ott se érdekelt senkit sem
2019. ápr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Nekem 6 van a 7-ből, eddig egy helyen "újongtak" csak érte. Szerintem szerezd meg mindet, ez neked tuti, hogy jó lesz, esetleg még pár munkahelyen figyelembe veszik, hogy valóban értesz a számítógépekhez, így kezdésnél már némi plusz ponttal indulsz.
2019. ápr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes
2019. ápr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok helyen jártam már, de sehol nem azt nézték, hogy van a papír róla, hanem, hogy tudja e használni az ember.

Próbaidő alatt úgyis kiderül, ha nem.


Az excel megtanulása viszont nagyon hasznos. Rengeteg feladatra alkalmas és csak akkor könnyíti meg az ember munkáját, ha tudja jól használni.

2019. ápr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kivettem az önéletrajból vagy 6-7 éve, miután senki nem tudta mi az XD
2019. ápr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!