Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezen az oldalon miért menő a...

Ezen az oldalon miért menő a munkamánia?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 27. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, én már az oldalra regisztrálás előtt is szerettem dolgozni.
2019. ápr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Mert az is nagyon menő, ha be tudjuk fizetni a közüzemi számlákat.
2019. ápr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A munkaMÁNIA. Ez kell a közüzemi számlák befizetéséhez? :D :D


Mostanában több kérdésben is a szélsőségesen sok, szabadidőben is, mindennek a rovására történő munkát méltatták. Azért ez meglep.


Mondjuk ha tényleg ilyen fokú sokaknál a munkamánia, akkor értem a válásokat, tönkrement családokat.

2019. ápr. 27. 22:29
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Azért mert így tudsz az életben előre jutni. Ha valaki az átlagostól kicsit jobban akar élni, akkor az átlagostól többet is kell teljesíteni. Én is többre vágyom attól hogy valami alibi munkával megkeressem a kajára és rezsire valót és vegetáljak. Ettől függetlenül nem gondolom hogy ez munkamánia lenne.

Sokak esetben pedig nem is saját választás ez, hanem elvárás a munkáltató részéről.

2019. ápr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Igen, annyira menő, hogy az előző kérdésnél minden "munkamániás" kommentemet 0%-ra értékelték. :D
2019. ápr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Clay Morrow ***** válasza:
68%
Mert egy anonim oldalon is álcát kell felvenni, muszáj etikusnak megmaradni :)
2019. ápr. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt sok dolog menő, amit a való életben nem túl gyakran látni. Kicsit olyan a közösség, mintha próbálná magát minden téren többnek előadni, így kompenzálva valamit. Ha olyan a kérdés, akkor mindenki sokat keres, ha olyan, akkor senki sem lép félre.
2019. ápr. 28. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az egyik kérdésnél védik, akinek a munka a "gyereke", a másik kérdésnél az van felpontozva, aki szidja azokat, akik nem csinálnak többet, mint a kiadott feladat.
2019. ápr. 28. 05:39
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Tehát még sem általános, hogy a munkamánia menő. Akkor minek is írtál ki egy értelmetlen kérdést, ha magad is tudod, hogy értelmetlen?
2019. ápr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy sajnos ezen az oldalon általános.
2019. ápr. 28. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!