Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A büdös làb és a munkahelyen...

A büdös làb és a munkahelyen kérdik, hogy milyen lelki problémád van, aközött van kapcsolat?

Figyelt kérdés
Nem vicc, ez történt ma
2019. ápr. 28. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hogyan? Megkérdezték miért büdös a lábad és milyen lelki bajod van? Vagy azt gondolod azért kérdezték meg mert büdös a lábad?


Ilyen esetben kb. az lehet az összefüggés, hogy ápolatlan, elhanyagolt megjelenésű vagy, és valószínűleg búvalb/szott/kedvetlen stb. Így azt gondolják, hogy komoly bajod amiért elhanyagolod magad.

2019. ápr. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem! Tegnap a vonaton mondtàk hogy büdös a lábam, maeg hogy milyen lelki bajim van.

Ez történt.

2019. ápr. 28. 10:44
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinten nem függ össze. Haználj rá dezodort vagy ha tudsz moss lábad. Esetleg menj át rajta popsi törlőkendővel.
2019. ápr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem semmi lábszagod lehet, ha a vonaton, cipőn keresztül is érezni. Gondolom 8-as tiplivel gyerekhintát lehet felfogatni arra a szagra.
2019. ápr. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nem tetted fel a lábadat az ülésre, és valaki ezt a munkahelyeden is dolgozó valaki látta, és ezért mondta, amit mondott?
2019. ápr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg büdös lábad volt, akkor ki ne undorodna ezen? kisfiam, kicsit gondolkodj már
2019. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Vadidegen mondta, nem ismerik a munkahelyemen.

Igen feltettem a làbam a vonaton, nem tudtam hogy ez màsnak tragédia.

Làny vagyok....

2019. ápr. 28. 13:25
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tehát kutyaszaros, emberszaros, húgyos, madárszaros, patkányszaros, baktériumokkal teli cipődet feltetted a vonaton az ülésre / vagy levetted a cipőd az olyan büdős lábadról (gondolom, gombás, az szokott ennyire bűzös lenni), ami mellett mások nem tudtak megmaradni, és nem érted, ez miért zavar másokat? <facepalm>
2019. ápr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%
Lány létedre büdös lábad van... Nem szegyenled magad egy kicsit? Az én szememben ápolatlan vagy.
2019. ápr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mennyi MÁV - hős van itt... Eleget hallottam! Sziasztok!
2019. ápr. 29. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!