Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nincs semmilyen lehetősé...

Miért nincs semmilyen lehetőség? 22/F

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon mindenkire azt mondjátok hogy akinek nincs nagy végzettsége, jó szakmája akkor az csak ilyen nehéz fizikai munkára,szalagmunkákra meg hasonlókra mehet. De ha egyszer nem birom a nagyon nehéz munkákat? Nem vagyok okos se hogy jó szakmákat végezzek el. Régen iskolában elakartam egy szakmát végezni de megbuktam. Hiába szerettem volna de nem ment..

Most akkor soha nem lesz munkahelyem? Semmilyen lehetőségem sincs?



#munka #Munkahely lehetőség
2019. ápr. 28. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha bejelented magad munkanélkülire, szoktak felajánlani ingyenes képzéseket (ne várj sokat). Olyat is hallottam, hogy a jogsit és nyelvvizsgát is állták.

Az érettségit mindenképp próbáld letenni, estire is tudsz jelentkezni. Azzal már lehet valamit kezdeni, főleg, ha nyelveket is tanulnál.

2019. ápr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1

De mennyibe kerül ez

2019. ápr. 28. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Szalagmunka nem nehéz fizikai munka
2019. ápr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3

Dehogynem egyfolytában állni kell

2019. ápr. 29. 00:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, ezért könnyű fizikai munka kategória
2019. ápr. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!