Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki hirtelen haragból/fellendü...

Ketseg2017 kérdése:

Aki hirtelen haragból/fellendülésből hagyta ott a munkahelyét, megbánta?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül az anyagi rész miatt, hanem nézeteltérések miatt, veszekedések végett, kollégákkal való elmérgesedő viszony, időpontok be nem tartása.

2019. ápr. 28. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem
2019. ápr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig morfondíroztam rajta, mert féltem a jövőtől, ezért olyan dolgokat is csendben tűrtem, amiket nem kellett volna. Végül sok kisebb bosszúság hozta elő belőlem, hogy ott hagyom a helyet, amit látszólag hirtelen közöltem. Nem bántam meg.
2019. ápr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Már tavaly elkezdtem más állás után keresni, mert lassan kezdett nálam betelni a pohár az igazságtalanságok miatt (tudom, nem létezik a tökéletes munkahely, de amikor rajtad csattan az ostor mások hibái miatt, vagy amikor a folyton téged gyanusitanak meg a hibák kialakulása miatt mert te vagy a cég legfiatalabb alkalmazottja, ekkor már kezd kicsit eleged lenni). Most ismét kezdődnek ezek, a héten kaptam sorban a kioktatást azért mert nekem volt igazam a kialakult helyzetek miatt, vagy azért mert az igazság fájt, kolléga után javitgattam ki a hibákat, amikért én kapok ha netán egyet ejtek (bár ez bő éve szerencsére már nem fordult elő, mert figyelmesebb lettem), de ha én emlitem meg hogy hibázik, egyből jön a hiszti, mint az óvodában. Vitázunk a butaságokon órákon keresztül, közben a lényeges dolgokra nincs minőségi idő forditva.
2019. ápr. 28. 13:01
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Rövid távon megbántam, mert munkanélküli lettem, és nehéz volt értelmeset találni. Hosszú távon örülök neki, mert sikerült értelmeset találni, és most egy jobb helyen a dupláját keresem, míg amazok továbbra is ott rohadnak és szenvednek.
2019. ápr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, sajnos sokan félnek és azt hiszik nincs más lehetőségük, pedig igen is van.
2019. ápr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Most a hirtelen felindulás a kérdés, vagy az évek alatt érlelődő döntés?
2019. ápr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan munkahely ahol a légkör szuper a kollégák is, segítőkészek kedvesek. Lehet velük poenkodni együtt dolgozni. De ott meg az a gáz hogy nem becsulnek meg. A munkáltató rohejesen keveset fizet és kb úgy érzed magad mint egy kis senki, aki dolgozzon azért jó sokat a semmiért. Semmilyen téren nincs megbecsülés. Na én ezért lépek ki.


Több minden miatt ott lehet hagyni egy munkahelyet. Látod nekem a légkör tökéletes de minden más egy nagy kalap..


Egyébként ne húzd ne halaszd.. Ha valami nem szolgálja a fejlődésed s csak rosszat okoz azt be kell fejezni. Ez igaz mindenre. Munkára is nem csak az emberi kapcsolatokra. Szerintem.


25N

2019. ápr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

" Ha valami nem szolgálja a fejlődésed s csak rosszat okoz azt be kell fejezni. Ez"



És ha a rossz helyett csak még rosszabb vagy még az se lesz?


A nagy semmi?

2019. ápr. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Miért lenne semmi? Vagy miért lenne rosszabb?


Ez csak a félelem. Ha valami őröl belülről előbb utóbb megbetegit. Azért kell elengedni.


Most ha valami szar akkor abba benne maradsz? Csak mert nem tudod mit hoz a jövő? Ez nagy butaság. Bízz magadban.

2019. máj. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Most ha valami szar akkor abba benne maradsz? Csak mert nem tudod mit hoz a jövő?"


Így van. 12 éve a szarban ülök egy trágya helyen de el nem megyke sehova mert hova mennék a még szarabba???


Én fel nem adom ezt m ert ez legalább ismerős szar míg az új hely is szar vagy szarabb lenne és még ráadásként ismeretlen is új ember új főnök stb....


nem!!

Inkább maradjon az ismert trágya itt már ismerem az öszses patkényt tudom merre hány méter.

Eleve el se tudom képzelni hogy Jó helyre felvennénke sőt azt is kétlem őszintén szólva hogy jó hely mint olyan létezhet egyákltalán.

2019. máj. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!