Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az hogymegunom nem...

Miért van az hogymegunom nem bírok tovább maradni egy munhelyen sem durván 2 évnél tovább? Más is van így evvel nem csak én?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 28. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasonló, annyi külömbséggel, hogy engem unnak meg.De nem volt még olyan munkahelyem, amit különösebben sajnáltam volna otthagyni.Mindenhol összeszorított fogakkal csináltam végig a legtöbb napot.
2019. ápr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok, a héten adom be a felmondásom 3 év után.


De eddigi diakmunkaim se nagyin tartottak ki fel évnél tovább. Egyszerűen egy idő után úgy érzem elbutulok.. Ingerszegeny. Nem fejlődok stb. Ezért is döntöttem úgy hogy váltok nem csak emiatt de ez is benne van.


Plusz újra beiratkozom egyetemre hogy újat tanuljak.

Egyszerűen fejlődés nélkül nem bírom szerintem ez a gond. Lehet nálad is. Nem?

2019. ápr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel :-D igaz én kamionozok meg untam a nyugati világot el mentem egy másik céghez ami keletre jár,ha ezt is meg unom el megyek egy másik céghez ami északi vagy nyugatra jár ha ezeket is meg unom akkor irány USA,Kanada, Ausztrália, Kína stb..

Szóval el leszek egy darabig :-D

2019. ápr. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rosszul írtam délre jár :-D nyugatot már meg untam.
2019. ápr. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!