Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Be kell ma vinnem egy munkahel...

Be kell ma vinnem egy munkahelyre az oneletrajzomat, a fonok max 30 eves lehet igy keprol megitelve. En 20 vagyok. Tegezzem vagy magazzam? 😨

Figyelt kérdés

2019. ápr. 29. 07:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először magázd mindenképp, valószínűleg úgyis az elején fel fogja ajánlani a tegeződést.
2019. ápr. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlen magázd, ha akarja, akkor feljaánlja a tegezödést, de nem biztos - viszont minden esetben neki van döntési joga!
2019. ápr. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
#2: +1
2019. ápr. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Magázd, majd ő úgyis mondja, ha inkább tegeződne.


Volt két interjúm is, ahol kb ez volt az első mondatuk (A köszönés után). - Ergo odajöttek, "Szia, XY vagyok, szerintem tegeződjük" és utána mutatkoztam be.


Ha ezt nem mondja előre se lesz semmi, max elkezdesz magázódni és mondja, hogy tegeződjetek és ennyi. Nem mondja azt, hogy "A jelentkező alkalmatlan az állásra, mert egy 30 körüli interjúztatót lemagázott". :)

2019. ápr. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapvető illem, ha interjúra mész vagy csak akár felnőttként egy másik felnőttet szólítasz meg, ott magázódni kell.
2019. ápr. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kortól függetlenül felnőttek mindig magázódnak, meg vannak a szabályai, hogy mikor lehet tegeződni és ki kezdeményezheti a tegeződést. Persze most már semmi sincs kőbevésve, például szórakozóhelyen illene a mixert magázni, de mindenki tegezi, ő is tegeződik, mert így nagyobb a fogyasztás.
2019. ápr. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Akkor is magáznod kell, ha te vagy 30 és ő 20.
2019. ápr. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyilván hirdetésre jelentkeztél. Tegezve vagy magázva fogalmazták meg? Célszerű annak megfelelően kezdeni.
2019. ápr. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!