Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezik ilyen munka?

Létezik ilyen munka?

Figyelt kérdés
Leginkább egy számitógépes játékhoz tudnám hasonlitani, ahol van látható haladás, nem ugyanazt a pályát kell újra és újra megcsinálni, hanem ha egy megvan, akkor jöhet a következő. Tehát nem ugyanazt a pár feladatot kell vég nélkül ismételgetni, hanem van valami látható fejlődés a folyamatos stagnálás helyett.

2019. ápr. 29. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Fejlesztő
2019. ápr. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

orvos

mérnöki munkák..

2019. ápr. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szerintem az orvos sem ilyen, mert az orvos is egy területre specializálódik.


Pont a mérnöki munkáról jutott eszembe a kérdés. Nemrég volt unokatesóm munkahelyén nyilt nap. Ahol azt láttam, hogy villamosmérnöki diplomával a következőt csinálja: bal oldalról egy munkadarabot elvesz, beteszi egy mérőgépbe, a kisérőlevélről lemásolja az adatokat, beinditja a gépet megvárja a programot, ami lehet két perc de két óra is, kiveszi a munkadarabot, megnézi az adatokat, egyezteti a dokumentumokkal, ha egyezik jobboldalra leteszi, ha nem akkor külön rakja, és viszi a hibakeresőhöz. És ez igy egész nap. Nekem ez sem tűnik valami izgalmas munkának.

Persze lehetnek ennél jobbak is, de én ezt láttam.

2019. ápr. 29. 10:43
 4/8 anonim ***** válasza:

A programozás pontosan ilyen.

Ahogy fejlődsz, egyre komolyabb feladatokat kapsz, egyre több pénzért.

2019. ápr. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A szoftverfejlesztés tanulásába érdemes olyannak belefognia, aki soha nem tanult ilyen iskolában és elmúlt 30 éves. Ráadásul nőnek született.
2019. ápr. 29. 10:56
 6/8 anonim ***** válasza:
nem ilyen az orvos? szóval azt mondod hogy mindenkinek pont ugyanaz a betegsége? sebész mindig ugyanolyan eseteket kap, pont ugyanazt kell csinálnia nap mint nap? hát ha szerinted...
2019. ápr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonymousreview60 ***** válasza:
Tessék, egy szoftverfejlesztő csaj: [link]
2019. ápr. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem erre gondoltam az orvosnál, hanem arra, hogy pl. egy szemész csak a szemmel foglalkozik, egy tüdőgyógyász csak a tüdővel. De igazad van, a sebész az pont nem ilyen.


Köszi a cikket.

2019. ápr. 29. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!