Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen férfi munkákat tudna...

Milyen férfi munkákat tudna egy nő is megcsinálni? Van itt nő, aki férfi munkát végez?

Figyelt kérdés

Elsősorban azért ötlött fel ez bennem, mert nagyon nehezen jövök ki a nőkkel.Jó, férfiak közt is van bunkó, de kevesebb ilyennel találkoztam.Ráadásul férfimunkák között talán több olyan van, amit egyedül, vagy kisebb csapatban lehet végezni és nem kell 6-10 vagy több idiótával végighzni a nap felét.

Tehát férfimunka, amit lehetőleg egyedül, vagy csak maximum két kollégával kell végezni.

Most kerestek embert vastelepre, csak sajnos targoncázni is kellene, az meg nem fog menni.

Törékeny alkat vagyok, de szívós :D Magasba viszont nem mászok, szóval, ahol létrázni kell, az kizárva.

Szereléshez, barkácsoláshoz például van érzékem.


2019. ápr. 29. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább pályaválasztásnál kellett volna erre gondolnod, minden fiú iskolában van egy-két lány.

Viszont így a későbbiekben, végzettség nélkül inkább férfit vesznek fel férfias munkára.

2019. ápr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Barkácsbolti eladó

Buszsofőr, taxisofőr, bár ott nem a munkatársakat, hanem az utasokat kell elviselni :D

Vízvezeték szerelő

Jó lenne tudni, hogy milyen végzettséged van, vagy, hogy tanulnál-e még, mert ezekhez kell mind szaktudás.

2019. ápr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy tanulni mennyire szeretnél de én pl. az OKJ szakmai lista átnézését javaslom: ha van valamilyen könnyű fizikai munka, ami megtetszik...

Ha pedig van lehetőséged még továbbtanulni felsőoktatásban, akkor programozó (igaz abból OKJ is van), villamosmérnök vagy hasonló szakma, ha van érzéked elektronikához.

2019. ápr. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Igazából mindent, ahol nem kell a péniszt használni.


Illetve van 1-2 munkakör és/vagy cég, ahová nem vesznek fel nőket.


De már a tűzoltóknál is van vonulós nő, és a TEK bevetési állományában is van pár kommandós.

2019. ápr. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hasonló indokok miatt választottam én pl a villanyszerelést

Egy közvilágitással foglalkozó cégnél helyezkedtem el, szerelnem nem kell, néha előfordult egy egy kismegszakító beszerelés, guro kötés, de csak mert kértem hagy szabaduljak ki kicsit az irodából. Tehát irodában vagyok, a szerelések jegyzőkönyveit, papírjait intézem. 30 fős cég, ketten vagyunk nők, a másik számlázik stb. De az egész szakágazatban alig alig vannak nők, én idáig 4 nőt láttam, beszéltem velük, ritka aki érti a szakmát és irodázik..(pedig országosan szerelünk, létesítünk)

De egyébként munkavédelmi szabályzatban benne van, van amit nők nem végezhetnek, pl ütvefúrót nen használhatunk.., magasba se nagyon engednek

Szerintem ez nem rossz szakma, könnyű a képzés, én mellé most csináltam egy mérnök asszisztensit, meg elmentem egy autocad képzésre is, már én rajzolom a létesített dolgokat

2019. ápr. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5ös vagyok, hozzáteszem hogy egyedül vagyok a műszaki irodában, csak a felettesem kell elviselni,ő villamosmérnök.

a többiek mind helyszínen vannak.

2019. ápr. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, visszatenni 10 db huszonötös tárcsát a helyére, miután a kedves kolléga cseszte lepakolni.
2019. ápr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én pl èpítőiparosnak készülök. Még az éven bele fogok vágni.

Apósom jelenlegi felesége pedig buszsofőr. Semmi nem lehetetlen egy nőnek már, szerencsére ez már nem a sötèt középkor.

2019. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!