Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgozik valaki biztosítónál...

Dolgozik valaki biztosítónál telefonos időpont egyeztető munkakörben?

Figyelt kérdés
Milyen ez a munka? Nem unalmas órákon át beszélni nagyjából ugyanarról? Könnyű beletanulni?
2019. ápr. 30. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Engem rendszeresen megtalálnak ilyen időpont egyeztetők. Először örültem neki és "különlegesnek" éreztem magam. Azóta viszont rájöttem, hogy kb. boldog-boldogtalant megtalálnak.

A duma szokásos, álláskereső portálon találták meg a cv-met és tudnának állást ajánlani... Na ebből mindig kisül, hogy vállalkozói kéne hozzá és fix szerződés számot hozni.

Nekem nem lenne gyomrom ilyenekkel kábítani szegény munkakeresőket...elég bajuk van azok ezek nélkül is...

2019. ápr. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem én csináltam, de informatikusként dolgoztam call centerben ahol ilyen hívások indultak. Nem könnyű, nem való mindenkinek ez.
2019. ápr. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!