Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az unokahúgom felvállalta,...

Az unokahúgom felvállalta, hogy leszbikus kapcsolata van. A hír eljutott az én falumba is, onnan tovább a munkahelyemre. Hogyan kéne kezelnem?

Figyelt kérdés

Mindenki erről beszél, az emberek vagy sértő, esetleg gúnyos,trágár megjegyzéseket,célzásokat tesznek, vagy tolakodóan faggatóznak,ítélkeznek, egyesek egyenesek számon kérnek.

Mindenkinek a mi családunk a téma, nem tartják tiszteletben hogy még minket is frissen, érzékenyen érint a dolog. Már nincs is kedvem kilépni az utcára, mehvisel ez a "rivaldafény". Fogalmam sincs hogy kellene a legmegfelelőbben kezelni, lerázni se hagyják magukat egykönnyen,ráadásul a munkahelyemen nincs is rá lehetőség hogy csak úgy lelépjek.



2019. ápr. 30. 15:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy. Pont annyira semmi közöd hozzá mint amennyire a többinek se.
2019. ápr. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
A vidéki parasztok LOL.
2019. ápr. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Csak féltékenyek, mert az unokahúgos is több csajt dug meg, mint ők.
2019. ápr. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
69%

Kinek mi köze van hozzá?

Le kell szrn magasan%

Nehogy már egy rokon alapján minősítsenek!

2019. ápr. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Sehogy. Ugyanolyan természetes, mintha pasija lenne.
2019. ápr. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Emelt fővel és büszkén menj, ha valaki összesúg mögötted, szard le, ha kérdeznek, akkor szó nélkül hagyd ott vagy vágj vissza azzal, hogy te se faggatod őket a szexuális életükről. Ne mondj semmit, max azt, hogy neked is új az infó, de ez inkább mentegetőzés (azt ne tedd!), határozott legyél bármi van, vagy legalább tűnj annak, akkor is, ha épp nem. Akkor nem mernek úgy kötekedni az emberrel.

Amúgy ismerek ilyen falusiakat, ott is nagy botrány volt, egy srác ismerősöm miatt, gondolhatod akkor is mi ment... fél év kelleni fog, hogy lecsengjen, de a srác végül elköltözött onnan inkább. Falu.(Aztán szerintem helyben is vagyunk az érettségis választójogos dolgot illetően, amit írtam a másik poszt alá. XD)

Aztán ezt láttam milyen pocsék falun, úgyhogy kitartás az egész családodnak.

2019. ápr. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A "sehogy" nem tanàcs, ezzel még nem vagyok kisegitve. Nem az a kérdés hogy én hogy gondolkodjak róla. El kène olvasni a magyarázatot is a kérdés alatt.
2019. ápr. 30. 16:11
 8/16 A kérdező kommentje:

Nagyon életszerű és könnyű "emelt fővel, büszkén" járni mikor kínos részleteket tudnak, és ilyesmikre rákérdeznek. És nagyon könnyű 30 év ismeretség utàn valakinek "nem válaszolni".


Senki nem tud életképes tanàcsot adni, am nem "sehogy", nem "természetes" és nem "büszkén ne foglalkozz velük"??

2019. ápr. 30. 16:15
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

De neked ahhoz semmi közöd és nincs mit szégyellned rajta. És igen, ha olyan téma van, akkor könnyű, nem egyszer láttam ilyet családom baráti köreiben, neked ezekre nem kell válaszolnod. Kérdezd vissza, hogy neked erre miért kéne tudnod a választ vagy miért kéne megválaszolnod?

Amúgy a kérdést jelentettem, remélem átteszik emberek kategóriába, ott több hasznos válasz fog jönni talán.

2019. ápr. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mert úgy terjednek a hírek hogy MÀR TUDJÁK sok mindenre a választ és csak arra kérdeznek rá, hogy tényleg? Ez igy van? És elmondják a vélemènyüket, akàr nekem, akàr egymásnak címezve, ez alól nem tudom kihúzni magam és a munkahelyemről nem mehetek emelt fővel haza. Sőt, már a boltban, postán,orvosnál is ez a téma innen se mehetek el míg nem intéztem el a dolgom. És attól hogy nekem nem kéne szégyellni, összekapcsolják velem, én vagyom az "akinek az unokahúga leszbikus". Vagy szerintetek magamat traktálom ezzel, hogy azt írjátok ne foglalkozzak vele mert nem kell szégyellnem??
2019. ápr. 30. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!