Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmentem megnézni egy kis...

Elmentem megnézni egy kis gyàrat és fel akarnak venni és azóta minden bajom van ez normalis?

Figyelt kérdés
Ràjöttem én nem is akarok dolgozni de azt mondtam vàllallom. Mert valamibol elni kene de a munka nem kenyerem. Mar komolyan mondom öngyilkos gondolataim is lettek. Érdekes hogy nagyon könnyen azt mondtàk fel vagyok véve ez is gyanús. A csàvó aki be fog tanitani azt mondta olyan jó hogy vallallom mert nagyon sok a munkaja es meg szabadsagra se bir menni. Ez is aggaszt.

2019. ápr. 30. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Elb.szod a szabadságát!


Miért nem ott mondtad,hogy nem érdekel?

2019. ápr. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amig be nem tanit rendesen nem mehet szabadsagra, meg nincs kiirva neki. A kerdest se tudod ertelmezni.
2019. ápr. 30. 16:00
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Minden gyárba bárkit felvesznek kb. mert olyan tré melók. :) Kipróbálod, szerzel tapasztalatot, aztán otthagyod szépen. Általában szerződések se szoktak sok időre szólni.
2019. ápr. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
De tudja értelmezni a kérdést. És igen, elbszod a szabadságát azzal, hogy ha rendesen betanít, utána lelépsz. Mert valószínűleg a következő alkalommal, ha megy valaki ugyanez lesz. Ha nem kenyered a munka, szólj, hogy már nem aktuális is kész. Egyébként miért büdös a munka?
2019. ápr. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mert lusta szr vagyok. De am be akarnak oltani, meg nem lehet azonnal ott hagyni a munkàt azt mondtàk nincs olyan hogy csak úgy kilepek azt mondtak ha kilepek akkor minimum meg ket hetet maradni kell. De azt is mondta probaidos leszek. Szoval en ezt nem ertem. Mivel ha probaidos vagyok akkor barmikor kilephetek.
2019. ápr. 30. 17:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne szórakozz senki idejével és lépj ki most. Ha már dolgozni lusta vagy, legalább legyél korrekt.
2019. ápr. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!