Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen állásom lehetne gyógysz...

Milyen állásom lehetne gyógyszerfüggőként? 37/F

Figyelt kérdés

Évek óta nyugtató függő vagyok,már minimálisat szedek,de mindig fenn áll a veszélye,hogy újra felíratok és többet veszek be,mint amennyi javasolt.

Nálam az a gond,hogy olyan helyzeteket is stresszként élek meg,amiket más teljesen normálisan él meg.



2019. máj. 1. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Fizikai munkàk. Nem kell elmondani a munkàltatónak.
2019. máj. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mint gépbeállító.

Ezt a tanácsot ne fogadd meg. Ha benézel valamit és megsérülsz, kárt okozol, akkor bizony csúnyán megütheted a bokád.

De olyan helyre mehetsz, ahol nem kell felelősséget vallanod berendezések működtetéséért. Iroda, adminisztráció, telefonos munkák, kapcsolattartó, de akár még pénzzel is dolgozhatsz, ha van elég önkontroll. Tényleg csak gépekkel/gépek közelében ne. A saját érdekedben. Én full éberen is sérültem már meg röpke figyelmetlenség miatt, viselem a helyét azóta is. Nem vicces.

2019. máj. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
legy sofor:)) vagy pilot:)) de lehetnel akar a xanax reklamarca is
2019. máj. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Patikus
2019. máj. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22%

Irodai munka. Az üzenmi orvos az alkalmasságin rákérdezhet, hogy szedsz e valamilyen gyógyszert. A felettesed sosem tudja meg, interjúra se úgy mész oda, hogy "Béla vagyok... és gyógyszerfűggő".


Ha az interjún a tudásod és/vagy a személyed miatt alkalmasnak találnak a pozicióra, felvesznek, az egészségi állapotodról nem fognak kérdezni és nem is kell mondanod semmit. Ez a rész már az üzemiorvos asztala. Bármit elmondasz neki, azt csak ő fogja tudni és a papírt,a mit kiállít azon is csak annyi lesz, hogy alkalmas/nem alkalmas.


Fizikai munkát nem igen ajánlok; Borderline miatt kezeltek pszichiátrián és, amikor elmentem az üzemi orvoshoz az első munkahelyemen - gyorsétterem - a doki nem akart alkalmasnak nyilvánítani; elküldött a gondozóba, hogy vigyek valami papírt ami igazolja, hogy a gyógyszerek mellett alkalmas vagyok 12 órát ledolgozni, éjszakai mászakozni, stb.


Aztán az első ügyfélszolgálatos helyen alkalmasságin elmondtam, hogy mit írtak fel nekem és miért. Az üzemiorvos ott beírta a gépbe és mondta, hogy ok, ezzel semmi probléma nincs és ennyi volt.

2019. máj. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem ez irodai meló se jó, ott állandóan megy a fúrás. Még az is belebetegszik, aki nem úgy ment oda. (Volt olyan főnököm, akinek a beosztottja pánikbeteg lett... én nem vártam ezt meg).


Én azt mondanám, hogy állatokkal vagy gyerekekkel, esetleg elesett emberekkel érdemes foglalkozni, ha az ember emberi munkát akar. esetleg valamilyen művészet közelibb dolgot, akárcsak szobafestő-mázoló, vagy asztalos.


Én is pont ezen filózom, mert idegileg nagyon kivagyok.

2019. máj. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!