Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mik a burkoló feladatai?

Mik a burkoló feladatai?

Figyelt kérdés
szakmán gondolkozok,de nem tudom pontosan milyen pályát válasszak,gondolkoztam a burkolón,de nem tudom pontosan mik a feladatai

2019. máj. 1. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Google a baràtod. Beirod ott van.
2019. máj. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon meg fogsz lepődni, de főleg a burkolás.
2019. máj. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na vajon mivel foglalkozhat?
2019. máj. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Én is burkolónak kèszülök, remélem fel fognsk venni(esti felnőtt képzés). Mondjuk én nő vagyok.

A burkoló szakma igen sokszínű. Van hidegburkolàs, melegburkolàs, homlokzatburkolàs, tèrburkolàs, és még jó pár dolog. Nehéz fizikai munka. Régen a kőműves szakmàval volt egyben, szóval rokonszakma, úgy gondolkozz. Ismerned kell az èpítőanyagokat, az eljàràsokat, hogy jó szakember legyen belőled. Ha burkoló akarsz lenni akkor jól gondold át, hogy melyik iskolába mész, mert nagyon sok helyen nem tanítanak semmit, sőt inkább megutàltatjàk a diàkokkal az építőipart!

2019. máj. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó te azt nem fogod tudni csinàlni úgyse?? Mér nem leszel inkàbb szakàcs vagy cukràsz??
2019. máj. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ellene a nők a férfi szakmákban dolognak (én is egy vagyok közülük) de bakker, ezt megnézném! XD ahogy mondjuk hűvös időben, fent az állványon burkol valaki, lent a lapát támasztó szakmunkások nem a napon barnult delegációja, kezükben a kőműves actimellel, és közben megy a szellemileg felemelő beszélgetés az új kollegináról, akinek szaktudását elismerik és értékelik. Gyönyörű! :')
2019. máj. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

Miért ne tudnám csinálni? Voltam már építőipari segédmunkàs, és nem inni jártam az èpítkezèsre, meg ásót tàmasztani.

Burkoltam már, szóval tudom, hogy nem vagyok gyenge és fogom bírni csinálni!

2019. máj. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt én értem. De kérdés, hogy a férfiak mennyire vesznek komolyan, vagy mennyivel többet kell letenned az asztalra, hogy bizonyíts és elismerjenek. Mármint úgy ténylegesen és ne csak úgy a felszínen, hogy jó van, cuki-menő kislány, hanem a neved mellé az társuljon: szakember.
2019. máj. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!