Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Beilleszkedési problémáim miatt kb 4 éve nem dolgoztam alkalmazottként, de most már nagyon szeretnék. De attól tartok hogy lenéznek majd és kiutálnak amiatt hogy eddig megtehettem ezt. Vagy mit mondjak hogy szépítsem?

Mióta lejárt a gyesem nem dolgoztam, viszont volt azért bevételem, de papírom sincs erről a 4 évről. A férjem is jól keres, de a nyugdíj miatt bejelentett munka kéne. Nem szeretném részletezni leendő kollégáknak, hogy mit csináltam eddig, mert semmi közük hozzá, de akkor mit mondjak? Hivatalosan a lábamat lóbáltam otthon.. Hogy tereljek erről a témáról hogy az irigy és rosszindulatú emberek békén hagyjanak? (Nem mintha titok lenne vagy vmi illegális dolog, de nem akarok ötleteket sem adni senkinek, meg azt sem hogy tovább faggassanak erről).

máj. 2. 15:56  Privát üzenet  

A válaszok
Azt kamuzod, hogy eddig csak GYES-en voltál, most járt le a 3 év. Nem értem, ebben mi az ördöngösség.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 3. 07:39 Privát üzenet
De nem erről volt szó? Lusta voltál dolgozni, ráfogtad valami kamubetegségre, most pedig azt várod, hogy továbbra is kapd a pénzt a semmittevésre. Elég sok élősködőt kell az országban így is eltartani.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 30. 11:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit választanál: "nemszeretem" munka alkalmazottként, vagy imádott munka vállalkozóként?
Alkalmazottként hogyan viselkedtek egy nárcisztikus főnökkel?
Más is van úgy, hogy képtelen már alkalmazottként dolgozni?
Vajon az emberek hány százaléka érezne ambíciót egy saját cég, vállalkozás vezetésére? Vagy alkalmazottként jobb az élet?
Ausztriában és Németországban alkalmazottként max hány órát lehet dolgozni és egyszerre hány cégnél?
Szerintetek lehet ma Magyarországon igazi karriert befutni cégnél, alkalmazottként? Arra gondolok hogy elkezdet pincérként és cégvezetőként mész nyugdíjba? Vagy belerohadsz a státuszodba örök időre?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!