Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Okos vagyok, de nagyon lusta....

Okos vagyok, de nagyon lusta. Milyen munka lenne nekem való?

Figyelt kérdés

Okos vagyok (IQ 135+), de nagyon lusta. Felsőfokú végzettségem van ugyan, de semmi sem érdekel igazából, munkám sincs, a szüleim nyakán élek. Van bennem jóság, és szeretnék hasznára lenni a társdalomnak.


Mit csináljak??? Tényleg őszintén vágyom arra, hogy számomra érdekes, izgalmas teületen a munkámmal adni tudjak valamit az embereknek, vagy legalább örömet okozzak. De iszonyú gyorsan megunok mindent, mihelyst megtanultam.



2019. máj. 2. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:

légiforgalmi irányító

de oda nagyon penge emberek kellenek, és ha elbukod a tesztet többé nem jelentkezhetsz

2019. máj. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az alábbi lapon monotóniatűrést ír a feltételek közt. Hát, abban nagyon nem vagyok jó.



[link]

2019. máj. 2. 18:43
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Politikus.
2019. máj. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hm, programozás? Lehet élveznéd :P
2019. máj. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A programozáshoz szorgalom kell. Én is végeztem infós egyetemet, a szorgalom hiánya miatt nem lettem jó programozó, sőt kb. használhatatlan vagyok benne, pedig elvileg okos vagyok.
2019. máj. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
65%

Csinálj egy MBTI személyiségtesztet. Neten találsz. 16 féle személyiségtípus létezik itt. Mindegyikhez javasol néhány hozzáillő foglalkozást. Szerintem ez ad egy kiindulópontot.


Nekem is magas az IQ-m és a fejemben élek, nem szívesen mozdulok ki, mert sok dolog untat. Én az INTP típusba tartozom. Többféle teszt kitöltése után. 90% I.

Nem valami vidám. Elég egyedül vagy a fejedben. De ha megérted, hogy ezt nem betegség, nem lustaság, hanem a személyiségtípusod okozza, elfogadod.

Mindenki számára létezik valami szellemes foglalkozás. Mit csinálsz a szabadidődben, amikor senki nem kötelez semmire, és azt csinálsz, amit akarsz? Válaszd ugyanazt a munkát. Akkor boldog ember leszel. Egy jó tanítónak, tanárnak elméletileg az lett volna a feladata, hogy abba az irányba terelgesse a gyereket, ami az erőssége.


Ha motiválatlan vagy, javaslom az L-Tirozin szedését. Ez egy aminosav. Hozzájárul a fokozott dopamintermelődéshez. Recept nélkül kapható. Nekem bevált.

2019. máj. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért nem helyezkedsz el a diplomáddal?
2019. jún. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gondolkozz passzív bevételi forrásokon!
2019. jún. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Passzív bevétel, én is szerettem volna, ha olyan egyszerű lenne nekem is az lenne.
2019. jún. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Közmunkàs, portàs.
2019. jún. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!