Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagy szemétség lenne?

Nagy szemétség lenne?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja vagyok egy kis "cégnél", még próbaidős vagyok. Már az elején tudtam, hogy ez nem lesz hosszútávú hely a részemről, nem viselem el azt a stílust ahogy beszélnek velem, meg ugye nem igazán azt a munkát kell csinálnom, amiről annak idején szó volt, pár dolgot elhallgattak előlem, szóval nem volt fair a munkáltató. Folyamatosan keresem az újabb munkahelyet, hátha... Most 1 hétig táppénzen vagyok,nagyon beteg lettem, szerdán állhatok ismét munkába. Persze, ezidő alatt kaptam állásajánlatot, ahova hétfőn du megyek interjúra.

Nagy szemétség lenne, ha táppénzről visszamenvén közölném, hogy na akkor én nem akarok itt maradni tovább, és beadom a próbaidő alatti munkaviszonyom megszüntetésére irányuló kérelmemet? Lehet ilyet, hogy táppénz után egyből szüntessék meg a munkaviszonyomat?


2019. máj. 3. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbaidő alatt mindent lehet.
2019. máj. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbaidő alatt egyik percről a másikra is kiléphetsz. Ne törődj azzal, mit szólnak hozzá, ha akadt jobb lehetőséged, a saját érdekeidet nézd. Majd találnak a helyedre mást.
2019. máj. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbaidő alatt mindkét fél mondhatja, hogy mostantól vége. Beadod a felmondást, kisétálsz, kész.
2019. máj. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azután,hogy elhallgatott a munkáltatód dolgokat,ez közel sem szemétség.No,még ha próbaidős vagy.
2019. máj. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Miss Endzsi ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet, elhallgattak egy fontos dolgot, le fogok lépni.
2019. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!