Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Nagy szemétség lenne?

Másfél hónapja vagyok egy kis "cégnél", még próbaidős vagyok. Már az elején tudtam, hogy ez nem lesz hosszútávú hely a részemről, nem viselem el azt a stílust ahogy beszélnek velem, meg ugye nem igazán azt a munkát kell csinálnom, amiről annak idején szó volt, pár dolgot elhallgattak előlem, szóval nem volt fair a munkáltató. Folyamatosan keresem az újabb munkahelyet, hátha... Most 1 hétig táppénzen vagyok,nagyon beteg lettem, szerdán állhatok ismét munkába. Persze, ezidő alatt kaptam állásajánlatot, ahova hétfőn du megyek interjúra.

Nagy szemétség lenne, ha táppénzről visszamenvén közölném, hogy na akkor én nem akarok itt maradni tovább, és beadom a próbaidő alatti munkaviszonyom megszüntetésére irányuló kérelmemet? Lehet ilyet, hogy táppénz után egyből szüntessék meg a munkaviszonyomat?

máj. 3. 16:16  Privát üzenet  

A válaszok
Próbaidő alatt mindent lehet.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont máj. 3. 16:20 Privát üzenet
Próbaidő alatt egyik percről a másikra is kiléphetsz. Ne törődj azzal, mit szólnak hozzá, ha akadt jobb lehetőséged, a saját érdekeidet nézd. Majd találnak a helyedre mást.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont máj. 3. 16:35 Privát üzenet
Próbaidő alatt mindkét fél mondhatja, hogy mostantól vége. Beadod a felmondást, kisétálsz, kész.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont máj. 3. 16:51 Privát üzenet
Szent Ember nevű felhasználó válasza:

Azután,hogy elhallgatott a munkáltatód dolgokat,ez közel sem szemétség.No,még ha próbaidős vagy.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont máj. 3. 17:33 Privát üzenet
Miss Endzsi nevű felhasználó válasza:

Nálam is ez a helyzet, elhallgattak egy fontos dolgot, le fogok lépni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont máj. 3. 17:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szemétség lenne jelezni a főnöknek, hogy sík hülye egy kolléga, ráadásul bunkó is hozzá?
Ez mennyire szemétség?
Szerintetek ez szemétség volt a kollégámtól? A munkavédelmi ruhára szánt pénzt eltette. Többit alább.
Ez szemétség volt részemről? (Szabira menni, mikor nem is vagyok beteg)
Szemétség szólni a főnöknek, hogy elegem van a kollégámból?
Szemétség lenne így felmondani? (többi lent)

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!