Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a munkaadó megvàltoztatja...

Ha a munkaadó megvàltoztatja a mar kikert szabadságom, hany nappal kell elotte szolnia?

Figyelt kérdés

Jovo hetre kivettem 3 napot es ma vettem eszre, hogy beirtak akkorra is dolgozni.

Ha nem nem nezem meg, akkor hetfon tudtam volna csak meg, masfel nappal korabban.

Ez igy szabalyos?


2019. máj. 3. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg rájuk kérdezhetsz. Én is jártam már úgy, hogy kikértem napokat, majd láttam mégis be vagyok írva, és mikor szóltam, kiderült, hogy tévedésből írtak be, nagyon el voltak havazva.
2019. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt beírnak mégis és várnak dolgozni, szólniuk kell, nem úgy van, hogy beírnak és cső.


Szerintem is csak a véletlen műve. Kérdezz rá finoman, hogy "X, Y, Z napra vettem ki szabadságot, viszont láttam, hogy be vagyok írva ezekre a napokra."


Vagy azt mondják, hogy "Hú, bocsi!" és javítják (nem lesznek mérgesek, nem sértődnek meg) vagy elmondják, miért írtak be.


Az is jó, ha email-t küldesz.

2019. máj. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még a szabiról is visszahívhatnak bizonyos feltételekkel.

A helyedben mondjuk én egyszerű félreértésre gyanakodnék.

2019. máj. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!