Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan juthatnék külföldre...

Hogyan juthatnék külföldre bébiszitterkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egyetemista hallgató vagyok, nyelvgyakorlás és pénz szempontjából szeretnék külföldön (lehetőleg angol nyelvű területen) bébiszitterkedni. Valakinek tapasztalatok, hogyan juthatnék ki? Esetleg oldalakat ajánlanátok?

(Amúgy pedagógus szeretnék lenni, több táborban is részt vettem és vigyáztam már gyerekekre itthol is, felsőfokú nyelvtudásom van, szóval ezeket mellőzzük)

Köszönöm in advance! :D



2019. máj. 3. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Több hasonló állásba is belefutottam már, keress rá néhányra.
2019. máj. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Itthol...
2019. máj. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szövegértés is elégtelen!


ITTHON!!! Ha már gyerekekkel akarsz foglalkozni, mielőtt kimész angol nyelvterületre legalább az anyanyelved megtanulhatnád... Azzal semmi baj nincs, hogy egy ideig kint is akarsz dolgozni.

Ami meg a hat év tanulást illeti, szerintem aki járt már egyetemre látott már elég tanárszakost, hogy tudja nem szakadtok bele a nagy tanulásba.

2019. máj. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Téged nagyon megbánthatott egy pedagógus :DD

Akinek kettes a célja, biztos nem hal bele a tanulásba. Aki pedig többet szeretne tudni, az elég sok idejét és energiáját beleteszi. Kicsit viccesnek találom, hogy itt osztod az észt előítéletekkel és sztereotípiákkal tálalva.

2019. máj. 3. 20:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocs, a teljes környezetemben azt látom, hogy rohadtul nem tudtok tanítani, mert a fiatalok az életben igazán fontos dolgokat nem tanulják meg, funkcionális analfabétaként teszik le az érettségit, egy részüket rendesen meg is nyomorítjátok, vagy mert nem elég tehetséges, vagy mert van önálló véleménye. Ráadásul a diákokat magukra hagyjátok a problémáikkal pedig ti vagytok velük a legtöbbet, sőt észre se veszitek ha baj van egy diákkal. Ez lusta, meg hülye aztán ennyivel le van tudva, jaaa hogy esetleg segítségre szorul, mert olyan trauma érte amit egyedül nem tud esetleg feldolgozni, az le van sz.rva. Azzal dolgozni kellene...

Aztán hallom az állandó tanár sirámokat, hogy milyenek a mai fiatalok... elárulom teljesen normálisak, csak az átlag tanár egyetlen dolgot nem tud TANÍTANI, aztán csodálkozik, ha fegyelmezetlen a gyerek.


Általánosítás? Az. Kár, hogy nem kevés a valóságalapja. Szerintem ha egy tanár képes azt elérni, hogy ne okozzon nagy kárt egy gyerekben, akkor már jobb a szakmátokat űzők 95 százalékánál!

2019. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!