Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek ha ilyen kollégan...

Mit tennétek ha ilyen kolléganőtök lenne?

Figyelt kérdés
Jött egy új kolléganő a munkahelyemre. Egyből népszerű lett, mert minden kollégával flörtöl (de leplezetlenül), mindenkivel egyből megtalálja a hangot. Viszont csak én látom, hogy dolgozni nem nagyon szeret (én vagyok vele egy helyen), nagyon sokat netezik és telefonál. Mit tennétek? Ha elmondom a főnöknek abból én jönnék ki rosszul, mert bemószerolom. Egyébként is a főnök kedvence.. Nincs megoldás?
2019. máj. 5. 08:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Semmit. Továbbra is az én feladataimat látnám el.
2019. máj. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem helyette kéne megcsinálnom amit ő nem hajlandó nem tennék semmit. Ha annyira rosszul végzi a dolgát úgyis kiderül egyszer, senki nem fog fizetést kapni csak mert jól néz ki. Én is sokat netezek de a feladataimat elvégzem.
2019. máj. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Valószínű férfi vagy, nem értheted mi a lényeg. Irritál, hogy minden pasira rámászik. Ez egy munkahely. És mellette lusta, sokat hibázik. Mégis ő a kis kedvenc.
2019. máj. 5. 09:04
 4/15 A kérdező kommentje:
Ok, akkor velem van a baj.
2019. máj. 5. 09:06
 5/15 anonim ***** válasza:
Én tudom miről beszélsz. Szerintem várd ki a végét.
2019. máj. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Majd amikor mindenki végigment rajta és elszállt a köd, akkor látják majd, hogy nem dolgozik, és pápá lesz. Minden csoda három napig tart, ez is addig fog.
2019. máj. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
👍
2019. máj. 5. 09:43
 8/15 A kérdező kommentje:
Remélem így lesz
2019. máj. 5. 09:49
 9/15 anonim ***** válasza:

Kihasználnám az alkalmat, és őt kérném meg, hogy a férfi kollégáknál érjen el dolgokat, amik kellenek nekem :D

Mindenki jól járna, ők flörtölnek, nekem megy elintéződnek a dolgaim anélkül, hogy utána kellene járnom.

2019. máj. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%
Van megoldás: felnősz végre, és nem a vetélytársat látod az új kolléganőben.
2019. máj. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!