Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondás úgy, hogy a főnökkel...

Felmondás úgy, hogy a főnökkel és még másik 6 kollégával egy irodában vagyok?

Figyelt kérdés
Nem akarom a többiek előtt beadni a felmondásomat, szerintem nem tartozik rájuk. Egy tárgyalónk van, de általában foglalt, előre kell rá időpontot egyeztetni, így elég nehezen lenne kivitelezhető. Arra is gondoltam, hogy megvárom míg a kollégák hazamennek, a közvetlen főnököm úgyis tovább bent szokott lenni. Vagy hagyjam ki a közvetlen főnököt és kopogtassak be a munkáltatói jogkörgyakorlóhoz, aki egyedül ül , ám sokszor nincs bent..de hátha? Nem lenne először célszerű a közvetlen főnököt tájékoztatni? Ti hogy csinálnátok?
2019. máj. 5. 08:39
1 2
 1/17 grafno ***** válasza:
100%
Szólok a főnöknek, hogy beszélni szeretnék vele 4 szemközt,mert fontos...
2019. máj. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy írj neki egy hivatalos felmondólevelet. Attól függ, hogy milyen a kapcsolat köztetek.
2019. máj. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Megvárnám hogy a többiek elmennek,beszélnék a közvetlen főnökömmel,majd utána írásba is benyújtanám a felmondásom.

Ha így nehéz,jelezném neki,hogy szeretnék vele négyszemközt beszélni.

De előbb utóbb úgyis megtudják a többiek,főleg,ha olyan a munkaköröd,én nem paráznék rá ennyire.

2019. máj. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Persze nem is azzal van a baj, hogy megtudják :) Hanem hogy először a főnökkel szeretném megbeszélni, a többiekből kinézem hogy közbeszólnának (miért? Jaajj ne, stb).
2019. máj. 5. 10:52
 5/17 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés komoly?

Mármint ott a tárgyaló, ott a főnök, és ahelyett, hogy szólnál neki, hogy beszélni szeretnél vele ide írod ki a kérdést?

2019. máj. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálnám, hogy nem drámáznék azon, hogy a többiek előtt kell átadni a felmondólevelet. Elég gyerekesen viselkedsz.
2019. máj. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Kedves 5 -ös. Először is, ma nem dolgozom, így ma nem akarok és nem is tudnék felmondani. Másodszor, ha elolvastad volna a kérdést, akkor tudnád, hogy igen ott a tárgyaló, de előre kell időpontot foglalni. Nyilván nem fogok odamenni a titkárnőhöz, hogy te Juci, figyelj már fel akarok mondani a héten van valamikor szabad 15 perc a tárgyalóban?


6-os lehet, hogy gyerekesen viselkedem, de kíváncsi vagyok mások válaszára. Eddig egyszer mondtam fel 3 éve, akkor a főnökömnek volt saját irodája, csak be kellett hozzá kopognom. Na és a legjobb az egészben, hogy a főnök általában úgy dolgozik, hogy zenét hallgat, be van dugva a füle. Egyszer szóltam neki, hogy munkaidőben kiszaladok valamiért egy fél órára, de először észre se vette, hogy hozzá beszélek, pedig direkt felálltam és közelebb mentem hozzá. Szóval ilyen helyzetben még nem voltam, így nem tudhatom, hogy szokás/nem szokás a többiek előtt felmondani.

2019. máj. 5. 13:19
 8/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, elolvastam, pont ezért írtam amit. Egyszerűen szólsz, hogy beszélni akarsz vele négyszemközt, meg fogja oldani és kész... Hogy jön ide egyáltalán a vasárnap?


#5

2019. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát tudod ma épp vasárnap van.. és bizony én szombat, vasárnap ugyan nem dogozom.
2019. máj. 5. 15:44
 10/17 anonim ***** válasza:
34%

Fel nem foghatom hogy egyes emberek hogyan és miért képesek ennyire megbonyolítani a saját életüket.

Szólsz a főnöknek, hogy beszélni szeretnél vele négyszemközt. Meg fogja oldani vagy a folyosón vagy a tárgyalóban vagy akárhol. 5 másodperc alatt elintézhető.

Te meg kiírsz róla egy túlmagyarázott kérdést és itt hisztizel vadidegeneknek, hogy dehát ma vasárnap van?

Elképesztő.

2019. máj. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!