Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy dolgoznátok viselkednétek...

Hogy dolgoznátok viselkednétek a munkaheylen ha nyáron úgyis mindenkit elküldenének csoportossal?

Figyelt kérdés

Milyen motiváltsággal és morállal dolgoznátok a melóhelyen ha tudható lenne hogy nyáron csoportos leépítéssel kb az egész céget úgyis elküldik akármit tesztek? Addig meg már úgyse küldenek el senkit....


hogyan viselkedétek a házralevő kb 2-3 hónapban? Szarnátok mindenre hiszen úgyis mindegy?


Még a későbbi referenciától se kell félni itt aztán senki se fogja az én közvetlen főnöömet felhvíni hogy referenciát kérjen rólam mert a főnököm is jön velem együtt elfelé


2019. máj. 5. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Keresném a következő helyet, nem várnám meg a leépítést.
2019. máj. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Uh ez nehéz. Én lelkiismeretes idióta típus vagyok, de nálunk is rezeg kicsit a léc szóval bele tudom élni magam, hogy egy nap közölnek velünk valami hasonlót.

Hát.. Szerintem próbálnám megtartani a morálom, de nem menne. Szomorú lennék és már nem tudnék annyit beletenni, mint most, ugyanakkor nem tojnék rá telibe. De jobban keresném a kollégákkal a közös élményeket, még utoljára nevessünk jókat, és ha a minőségemet nem is hagynám annyival visszesni, a termelékenységem tuti drasztikusan csökkenne.

És ebbe rossz belegondolni. :(

2019. máj. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Ha van 3+ évem a munkahelyen azért is maradnék a végkielégítés és a hosszabb felmondási idő miatt, mellette azért nézegetnék.

Feltéve, ha valós a hír...

2019. máj. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Hát intenzíven keresnék másik állást, becsülettel de minimális szinten végezném a feladataimat amíg nem lenne meg az új állás
2019. máj. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak annyit csinálnék amennyit muszáj. Feltéve ha ezzel nem károsítok meg más embert. A végkielégítést én is úgy várnám meg, ha közben nézek már másik melót, hiszen úgyis nehezen találni...
2019. máj. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Ugyanúgy becsülettel végezném a munkát,magam miatt.
2019. máj. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amit el kell látni, addig is el kell látni, közben folyamatosan nézném a lehetőségeket.
2019. máj. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Amit el kell látni, addig is el kell látni"



na de ellátni egy feladatot sokféleképpen lehet.. lehet kiválóan is meg úgyis hogy jobb nem nézni.... de el lesz látva a feladatat csak épp nem lesz benne köszönet

2019. máj. 6. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!