Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van-e valakinek tapasztalata...

Van-e valakinek tapasztalata a "Vasco Mini 2" kis kézi fordítógéppel kapcsolatban? Mennyire nyújtott segítséget külföldön, ill. mennyire használható utcai környezetben, étteremben, ahol más zajok is hallhatók?

Figyelt kérdés
2019. máj. 7. 11:09
 1/5 Eric07 válasza:
Szia! Látom, májusi a kérdésed, válasz meg semmi. Megvetted a fordítót? Mert ha igen, érdekel a tapasztalatod. Én is éppen most akarok ilyet venni.
2019. szept. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Engem is érdekelne. Erik, te megvetted?
2022. aug. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugy nez ki, vegul senki nem vette meg...🥲 ezt mar sosem tudjuk meg.
nov. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Eric07 válasza:
Hú, nagyon szégyellem, hogy azóta sem jártam itt. Igen, megvettem. A tapasztalatom a következő. Valóban rá tud kapcsolódni az internetre azokban az országokban, ami a tájékoztatóban szerepel. Itt Európában is, de Pl Thaiföldön, Kambodzsában is. Ezzel nincs gond. A szövegértése már nem olyan jó, tényleg tisztán, és tömören fogalmazva kell beszélni, mert hajlamos hülyeségeket érteni. A szöveg megjelenik a kijelzőn, tehát látom, hogy mit hallott. Khmer nyelven pl nem beszél, csak ír, de a szöveget elolvasták és megértették. Igazából csak végső esetben vettem elő. Az aksija viszont elég harmatos, gyakran kell tölteni.
dec. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
#4 Köszönöm a tapasztalataid leírását!
dec. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!