Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet ülve lenni napi 8...

Hogy lehet ülve lenni napi 8 órát egy irodában?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen nem tudok, óránként kb. kétszer kell kimennem, muszáj mozognom. Soha nem értettem azokat akik képesek 1 órát egyfolytában ülve maradni.

2019. máj. 7. 16:19
1 2
 1/18 Miss Endzsi ***** válasza:
84%
Én 8-12 órát állok, az sokkal rosszabb.
2019. máj. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy, meg is betegednél tőle. Nagyon jól teszed, ha mozogsz.
2019. máj. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák. Nem mindenkinek való az irodai munka, és ez minden munkakörről elmondható.
2019. máj. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Ne csináltam mind a kettőt , az ülés ezerszer rosszabb.

8-12 órákat ültem , sokat túlóráztam, felmondtam.


Most a vendéglátáaban dolgozom 8-10órákat talpalok, rendesen elfáradok, de inkább ez mint az ülés ...

2019. máj. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy, de nem is kell. Ilyen munkáknál kötelező óránként 10 perc más jellegű munka, vagy ennek hiányaban szünet.
2019. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Én nem tudom. Nekem a sofőri munka jött be a legjobban, főleg a belföldi fuvarozás, mert a 2-3 órás vezetést kibírom, de azt hogy kamionosként több száz km-rt megtegyek és állandóan menjek és üljek a kamionba már azt nem tudom elviselni, hamar feladtam, mert hiába baromi jó pénz de egyszerűen elzsibbadtam, ha meg sűrűn megálltam picit átmozgatni magam akkor csúsztam az idővel. Targoncásként is olyan helyre mentem ahol nem kell egész nap benne ülni, hanem ezt is csinálom, aztán gyalog targoncázok, aztán egy kis irodai munka, utána pedig jövés menés, ami mozgó munka, nekem ez vállt be a legjobban. Dolgoztam álló munkában is amikor egy helyben kellett állni egy gyártógépnél, na az verte ki nálam a biztosítékot leginkább. mert a kezemen kívül más testrészem nem mozdult meg és baromi rossz volt ez a része.
2019. máj. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
Úgy ahogy nekem is 8-9 órát kell ülnöm az iskolában.
2019. máj. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%
#7, neked is van óránként szüneted.
2019. máj. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
13%

Úgy lehet, hogy nem vagyok egy puhány tarhonya.

Úgy.

2019. máj. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
27%
Egyszerűen úgy, hogy nem állsz fel. Mi a kérdés?
2019. máj. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!