Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valaki tudd erröl bővebb...

Valaki tudd erröl bővebb infót adni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Lényegében 3 hónapos próba időmet töltöttem egy cégnél amikor a főnököm egy olyan apróságon hogy üditőt ittam kizavart az áruházbol. A lényeg az hogy azzal a nappal ki is jelentett amit utólag az APEH-töl tudtam meg. Mivel a jogpontok.hu-n nem veszik fel a telefont igy itt teszem fel a kérdésem hogy jogszerü-e kirugni valakit igy próba idő hogy semmi papirt nem kaptam akkor róla csak egy “takarodj ki” hagyta el a száját illetőleg egy fenyegetés?
2019. máj. 8. 10:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jogszerű.
2019. máj. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor hagyjam annyiban? Illetőleg a fizetésemet sem kaptam meg
2019. máj. 8. 10:13
 3/12 anonim ***** válasza:
Megverni nem vertek meg?
2019. máj. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem, csak agreszivoskodott lenyegeben k.va anyazott. Es kozolte hogy nem kapom meg a multhonapi penzem
2019. máj. 8. 11:43
 5/12 anonim ***** válasza:
Kirúgni jogszerű, de a fizetésed meg kell, hogy kapd!
2019. máj. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lenyegeben hetfon kellet volna kapnom mert az összes kollegám vagyis volt kollegám megkapta csak velem kozolte hogy nem erdemlem meg és nem kapom meg beszéltem jogásszal de az aztmondta hogy várjak 5 munka napot. De ezek után hogy mindenki megkapta és kijelentette hogy nem fogom megkapni joggal feltételezhetem hogy nem utalja el illetőleg eléggé nagy simlis...csak a hivatalok egymasra mutogatnak ide oda menjek de választ sehol sem kapok hogy mit tegyek
2019. máj. 8. 11:56
 7/12 anonim ***** válasza:
Fizetni köteles, de próbaidő alatt indoklás nélkül bármikor elküdhet.
2019. máj. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És ha még se fogom hova forduljak ?
2019. máj. 8. 12:09
 9/12 anonim ***** válasza:
Munkaügyi bírósághoz.
2019. máj. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! És bízok a legjobbakban.
2019. máj. 8. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!