Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi tortenik ha nem viszem...

Mi tortenik ha nem viszem vissza a munkaugyinek a kozvetito lapokat? Csak torolnek a rendszerbol es ennyi vagy van mas kovetkezmenye is?

Figyelt kérdés
Koltozom, ha mindenigaz felvesznek egyik munkahelyre. Sok melo van a koltozessel meg, stb, se idom, se energiam, se felesleges penzem nincs 200+kmt, 10+ezerert ugymond feleslegesen utazni egy alairasert.

2019. máj. 8. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívni a munkaugyit, kèrni a levèlben feltüntetett ügyintèzőt, és jelezni neki. Amúgy igen, nagy az esèlye, hogy törölve leszel a rendszerből.
2019. máj. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

www.munka.hu


Itt a TAJ számoddal belépsz és elektronikusan tudod intézni. Én is így csináltam.


Plusz azért is megéri, mert ha az első három hónapban találtál állást, akkor a fennmaradó időben kifizetik az egész időszakot.

Leírok egy példát. Az gondolom tiszta, hogy három havonta kell jelentkezni a munkaügynél addig, míg nincs állásod. Az első három hónapban, ha találsz állást, akkor a következő lehetőséged van: Tegyük fel, regisztráltál a munkaügynél és olyan szerencséd volt, hogy találtál állást három hét múlva. Ebben az esetben a munkaügy a három hétre, míg nem volt állásod, a juttatás 100%-át, a többi időre pedig az összeg 80%-át kifizeti neked. Ehhez az kell, hogy igazolni tudd, hogy tényleg dolgozol, magyarán a munkaszerződésedet másolatát postán beküldeni vagy emailben.


Pont tegnap csináltam, ezért tudom. Én is elköltöztem Budapestről és az új munkahelyemen nem tudok rögtön szabadságot kérni, hogy megint felmenjek és elintézzem ezt. Pont erre találták ki az elektronikus kapcsolattartást.

2019. máj. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!