Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit keres nettóban aki az...

Mennyit keres nettóban aki az Unixnál dolgozik autó alkatrész kiszállítóként?

Figyelt kérdés
Egyáltalán jó munkahely-e?Persze elsősorban a fizetés érdekel.... várom az őszinte válaszokat :)
2019. máj. 9. 02:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Én csak néhány szót hallottam róla. Nagyon hajtós, szivatós, sok a munka, kevés a munkaerő, csesztetnek. Unokatesóm mehetett volna, tőle jöttek ilyen félinformációk, de inkább maradt egy gyárban 3 műszakban, MERT AZ NYUGISABB!! (Főleg, hogy azóta már műszakvezető.)


Nyilván jobban keresnek, mint akik a raktárban vannak, árukiadók, stb... Talán professionon láttam a hirdetést a raktárosra. Az nettó 240 ezer volt. Úgy, hogy sima hétköznapi munka, plusz kéthetente szombat.

Szóval akkor az ilyen kiszállítós fizuja nettó 260 tuti van.


De mondom, nekem csak ilyen félinfóim vannak.

2019. máj. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bruttó 205, erre jön a pofapénz, így lesz 240 bruttóban. Ha lesz... A minden második szombat nincs pluszban fizetve.

Gyerekszámtól is függ, mennyi a nettó, de bruttó 205 az, amivel fixen tudsz számolni.

2019. máj. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!